• ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-7295900
נגישות
 • ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
%D7%9E%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%99+%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%93+%D7%A9%D7%9C+%D7%9E%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%AA+%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%90%D7%92+%D7%9C%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91+%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99.jpg

קורס תלת מימד

קורס תלת מימד

סקירה על תחום התלת מימד והאנימציה 

היום יש עליה דרסטית בהפקות וביצירת תכנים תלת מימדיים. הסיבה לכך פשוטה- הדרישה האינסופית לתכנים דיגיטליים, יוצרת גידול תמידי בביקוש לאומני תלת מימד בכל התחומים: סרטי הדרכה, סרטי פרסומות, הדמיות מוצר, הדמיות אדריכליות, הדמיות וסרטונים בתחום הרפואי, מובייל, ספרים והוצאה לאור. וזו רק ההתחלה. 
 
הרבה חברות, וארגונים מפיקים היום סרטוני תלת מימד בנושאים תורניים ואין הרבה מקצוענים בשוק. חברות, משרדי פרסום ולקוחות עסקיים ופרטיים מפיקים מוצרים דיגיטליים בתנועה וצריכים בשביל זה מעצבת בתלת מימד. את יכולה להיות מאלה שמתברגות היטב בשוק הרווחי והמרתק של התלת מימד, עם רמות שכר גבוהות.  שוק התלת מימד דורש התמחות במספר תוכנות. בקורס תלת מימד ואנימציה באימג', נלמד ליצור בתלת מימד בתוכנות אפטר אפקטס ומיה. לפיכך, קורס זה מתאים למי שכבר למדה פרימייר ואפטר, ורוצה להפוך למעצבת בתלת מימד.
 
בלימודי תלת מימד והמידול, נתמחה במספר תחומים: 
 
1. אנימציה וויז'ואל אפקטס
2. תלת מימד ומידול במיה 
3. עיצוב לוידאו ולתלת מימד
 
פרטי הקורס:
 • מקום הלימודים: רח' קרית המדע 6,ירושלים
 • מתכונת קורס תלת מימד ומידול באפטר ובמיה:יום לימודים מרוכז פעם בשבוע במשך 13 חודש.
 • קהל היעד: נשים מגיל 18 ומעלה. הלימודים מוכרים ע"ח הפיקדון לחיילים משוחררים, משרד הקליטה ומשרד התעסוקה.
 • תנאי קבלה: שליטה בפרימייר ואפטר בסיסי + ראיון אישי.
 • הסמכה: שתי תעודות למסיימות בהצלחה: תעודת הסמכה כעורכת אומנותית מטעם אימג', תעודת מודליסטית בתוכנת מיה מטעם אימג'.

מבין נושאי הלימוד העיקריים בקורס תלת מימד ומידול:

 • תלת מימד וקומפוזיטינג באפטר אפקטס
 • תלת מימד ומידול במיה 
 • עיצוב בתלת מימד - מושן גרפיקס
 • סדנת סאונד מקצועי
 • ליווי פרוייקט גמר

קורס תלת מימד ואנימציה

1.  אנימציה וויז'ואל אפקטס 

ביחידה זו נתמקצע בתלת מימד בתוכנת אפטר אפקטס ונעמיק בפונקציות המתקדמות והמרתקות של התוכנה. הקורס מכיל יחידות לימוד חדשניות, ייחודיות ומעניינות, שפותחו במיוחד לפי הדרוש והמבוקש בשוק העבודה. מתכונת זו מבטיחה לך שתצאי  מהלימודים, עם ידע עשיר, עדכני, מקצועי ויעיל, מה שיפתח בפניך מקומות עבודה חדשים ויאפשר לך להגיע להרבה יותר לקוחות. 
 
 • ניו מדיה באפטר אפקטס: במהלך הקורס נלמד שיטות מתקדמות ליצירת סרט אינפוגרפי מקצועי, נלמד פלאגינים ואפקטים צד שלישי, שיעשירו את הסרט, יקצרו את תהליך העבודה, ויביאו אותך לתוצאה מקצועית ביותר. ניצור סרטים חדישים ועדכניים וניצור מדיה עכשווית וייחודית.  

בין הפלאגינים הנלמדים: 

 • element 3d - אפקט המקנה לך את האפשרות לשלב מודלים תלת ממדים בתוכנה, להשתמש בטקסטורות וחומרים וליצור עולמות אמיתיים.
 • אפקט  particular – אפקט ליצירת חלקיקים, שובלי אור מרהיבים. כאן נלמד הרחבות לאנימציה מקצועית מהדור החדש.

סדנת סאונד מקצועית

עריכת קול, ניקוי רעשים, סינק, ערוצים, מבנים של מוסיקה, gain, אפקטים ותיקונים בסאונד, פיצ'רים, הכנסת כתוביות, עיצוב פס קול, בחירת סגנון מוזיקלי והתאמתו לסרט. 

2.  תלת מימד ומידול בתוכנות מיה (בשילוב 3D ופלגינים באפטר) - זו הדרישה של שוק העבודה      היום!

יחידה זו מועברת על ידי אחד מבכירי האנימטורים בישראל. אומן תלת מימד בעל שם, מקצוען של ממש שמחובר היטב לשוק העבודה של תלת המימד ויודע לשים את הדגשים במקומות הנכונים. אומן זה, בנה עבורך קורס תלת מימד סופר מקצועי שלא תמצאי בשום מקום אחר, שיביא אותך לרמה הנדרשת כיום בתחום זה, ויתן לך כלים ייחודיים להשתלב בהצלחה בשוק העבודה. הקורס שם דגש על פיתוח חשיבה קונספטואלית ביצירה תלת מימדית ושילוב המדיות השונות ביצירה כיום.

ביחידה זו נלמד:

 • עבודת אנימציות 3D משולב מאיה-אפטר 
שילוב תוכנות חיצוניות עם אפטר ביצירת פרוייקטים מורכבים תוך העמקה במבט האומנותי של התוכנה, העמקה בתנועת מצלמה ותאורה, פילטרים ואפקטים אומנותיים מיוחדים, יצירת כותרות מורכבות, שימוש בוידאו כאלמנט במרחב התלת מימדי ועוד.
 
 • מידול וטקסטורות במאיה - הכסף הגדול
תוכנת מאיה הפכה עם השנים לאחת מהתוכנות המוכרות והחשובות ביותר בתחום האנימציה והתלת מימד, וחשיבותה רק הולכת ועולה. תוכנה זו מאפשרת לייצר סרטי אנימציה ייחודיים וחדשניים. בנוסף משמשת תוכנת המאיה להדמיות דו ותלת-ממד בתחומי העיצוב, התעשיה, הסלולר, הפרסום, האינטרנט וכן בתחום התורני.
 
בוגרת קורס תלת מימד ומידול במיה, יכולה להרוויח מאות שקלים לשעת עבודה. 
יחידה זו כוללת שלוש התמחויות עיקריות במערך התוכנה: מידול, טקסטורות ורנדר. נלמד ליצור ויז׳ואל אפקטס, מבנים גאומטריים, שילוב של וידאו (לייב פוטאג׳) ומידול בתלת מימד.
 

3.  עיצוב לוידאו ולתלת מימד - מושן גרפיקס.  ייחודי לאימג'.

על מנת שתהפכי להיות עורכת על ומעצבת מוצלחת בתלת מימד, ישנה חשיבות רבה ללמוד עיצוב מותאם לווידאו ולתלת מימד (השונה מהותית מעיצוב לפרינט).  במהלך השנה תקבלי כלים רבים שיעזרו לך ליצור בצורה מעוצבת ומדוייקת, ויהפכו את הסרט שתערכי לאומנות מקורית, חדשנית ויצירתית. הידע בעיצוב לוידאו ולתלת מימד, הוא שנותן את הטעם, החן והיופי של העבודה בוידאו. יחידה זו חיונית כדי שתוכלי להשתלב בהצלחה בשוק העבודה.
 
החומר הנלמד ביחידת העיצוב לווידאו ולתלת מימד, במסגרת קורס תלת מימד, הינו יחידה בלעדית לאימג' שפותחה במסגרת לימודי הדור החדש. יחידה זו ממוקדת בטכניקות עיצוב בתנועה. כל התרגילים ורוב הדוגמאות שתראי בקורס זה הם בווידאו ולא בפרינט, מה שמאפשר לך להתנסות בפועל בתחום אותו את לומדת וליצור ברמה מקצועית מדוייקת. לאחר שתלמדי את יחידת החומר הבלעדית הזו בקורס תלת מימד תהפכי בעז"ה לעורכת אמנותית, ותוכלי להשתבץ בעבודות מקצועיות, מורכבות ורווחיות ביותר!

תלת מימד ואנימציה באימג'

פרויקט גמר 

במהלך שנת הלימודים יכינו התלמידות תיק הפקה מקצועי, שיבטא את כל החומר שנלמד במהלך הקורס ויהווה את כרטיס הכניסה שלהן לעולם העובדה. תיק ההפקה יכלול סרטון מקצועי באנימציה תלת מימדית, המשלב עריכה רעיונית ועיצובית במאיה ובאפטר, ושילוב האלמנטים המקצועיים שנלמדו לאורך השנה. 

סדנת חיפוש עבודה בתחום התלת מימד:

בסוף קורס התלת מימד, נלמד על הדרכים השונות למציאת עבודה בתחום התלת מימד. מרכז הקורס, יתן לך מידע בלעדי ששווה הרבה כסף, על מקומות ונישות רווחיות בתחום. ידע זה יעזור לך להגיע למעסיקים הרלוונטיים עבורך ולהשתלב בהצלחה בעבודה בע"ה.