• ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-7295900
נגישות
 • ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
%D7%9E%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%99+%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%93+%D7%A9%D7%9C+%D7%9E%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%AA+%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%90%D7%92+%D7%9C%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91+%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99.jpg

קורס צילום

קורס צילום
 

קורס צילום מקצועי לומדים רק במכללת אימג'

אם את אוהבת לצלם ורוצה להנציח את הרגעים היפים והמרגשים בחיים, את מוזמנת להצטרף לקורס צילום באימג'- המכללה לתקשורת חזותית. קורס הצילום מתקיים בבית ספר לצילום במכללה והינו אחד הקורסים המתקדמים בארץ בתחום לימודי הצילום. תכנית לימודי צילום כוללת תכנים עדכניים ולימוד יסודי של כל הצדדים של תחום הצילום: התאורטי, הטכני, הרעיונאי והטכנולוגי. בקורס נלמד איך לקשור את כל הצדדים האלה לכדי צילומים מקצועיים מרשימים, שיש בהם יכולת ביטוי גבוהה ואמירה אישית. לימודי צילום כוללים הן צילומים במכללה, והן מחוצה לה במסגרת סיורי חוץ כיתתיים, כשהכל נעשה במתכונת חוויתית. קורס צילום באימג' מועבר על ידי מרצות מנוסות מהשורה הראשונה, עם ציוד חדיש ובאווירה מגובשת ומפרגנת. את מוזמנת להגיע לשיעור נסיון ולטעום מהלימודים המקצועיים בקורס הצילום של אימג'. כאן תקבלי הכנה מצויינת להשתלבותך בעולם הצילום המסחרי, הפרטי והאומנותי.

 

 

מה לומדים בקורס צילום באימג'?

קורס צילום באימג' נותן לך כלים ויכולות לצלם בכמה אפיקים ותחומים. תחילה, לומדים את יסודות הצילום ושימוש נכון במצלמה ואביזריה. בהמשך, לומדים לצלם צילומי סטודיו, צילום ילדים ותינוקות, צילום מוצר ומזון (צילום מסחרי) וצילום אירועים. לבסוף, לומדים עיבוד תמונה בתוכנת פוטושופ ולייטרום.
פירוט מלא על כל אחד מחלקי קורס צילום נמצא בתחתית הדף.

 

לימוד צילום - למה לא להסתפק רק באחד או שניים מסוגי הצילום שהזכרנו?

אם את מתעניינות בלימוד צילום, ושואלת את עצמך שאלה זו, התשובה פשוטה: כשהולכים ללמוד קורס צילום מקצועי, הדבר הנכון הוא ללמוד מסלול שפותח בפניך מקסימום אפשרויות עבודה, ומכשיר אותך למגוון רחב של עבודות בתחום אותו למדת, וזה בדיוק מה שעושים בקורס צילום באימג'. הרי אף אחד לא יודע לאן תוביל אותו ההשגחה לאחר סיום לימודי הצילום, ולעיתים קרובות אנשים מוצאים את עצמם עובדים בסוג צילום שבתחילת הלימודים הם לא תיארו לעצמם שיעבדו בזה. בנוסף, הבנה בסוגי הצילום השונים נותנת לך הבנה ותפיסה מקצועיים בצילום, דבר שיגרום לכך שהתמונות שתצלמי יהיו מקצועיות יותר ואת תהפכי לצלמת מצליחה ומבוקשת בע"ה. לכן, אם את חושבת על לימודי צילום, קורס צילום מקצועי במכללת אימג' יתן לך מענה לכל מה שאת מחפשת ויותר....

שפע עבודה לבוגרים של קורסי צילום

תחום הצילום גדל ללא הרף מה שיוצר ביקוש לצלמים במספר תחומים בו זמנית והופך את לימודי קורס צילום למבוקשים יותר ויותר. היום כל עיתון ומגזין עובד עם מספר צלמים. גם משרדי פרסום צריכים צילום באופן שוטף. אנשים מתחתנים, חוגגים שמחות משפחתיות ומחפשים צלמים שינציחו את הרגעים היפים של החיים. עסקים ומפעלים רבים מוציאים לאור קטלוגים של מוצרים וצריכים צלמי מוצר. הוצאות לאור וכותבי ספרים, בפרט בתחום המזון, עובדים כל הזמן עם צלמים שהופכים את ספרי הבישול למרהיבים ומושכים. אם כבר השתכנעתם כמה לימוד צילום משתלם, אז יש לנו הפתעה: יש עוד מגוון גדול של מקומות העובדים עם צלמים כמו מוסדות חינוך, יצרני שלטים, עיריות, עמותות וארגונים שונים, גרפיקאים ועוד ועוד. לכן, היום משתלם יותר מתמיד ללמוד קורס צילום מקצועי.

 

מטרת קורס צילום בבית ספר לצילום באימג'

המטרה של לימודי צילום באימג', היא להכשיר צלמות מקצועיות שידעו להשתמש באופן נכון ומדוייק במצלמה ובתאורה ולהפיק תמונות ברמה מקצועית גבוהה. כל זאת, תוך שמירה על הזיקה למסורת הצילום האותנטית. דבר זה ייחודי למסלול צילום במכללת אימג' ומאפשר לתלמידות לפתח תפיסה רעיונית נכונה והבנה צילומית בכל תתי התחומים הנלמדים בלימודי הצילום ובכל הרבדים של מלאכת הצילום עצמה.
אגב, לימוד צילום מקצועי מאפשר לך להגיע לרמות שכר גבוהות ולעסוק במקצוע שיש בו שילוב של יצירתיות, חוויה וסיפוק.

פרטי קורס צילום באימג':

חושבת על לימודי צילום? מחפשת קורס צילום מקצועי שבסיומו תוכלי להשתלב בצילום סטודיו, צילום אירועים או להפוך לצלמת מסחרית מבוקשת? לא משנה באיזה תחום תעסקי- קורס צילום של מכללת אימג' הוא חוויה מקצועית מעל המצופה. בקורס צילום באימג' תקבלי את כל הכלים להשתלב בהצלחה בשוק העבודה.

עוד באותו נושא: בית ספר לצילוםקורס צילום בירושלים

 

לימודי צילום באימג' נותנים לך הכשרה מגוונת במספר תחומים מבוקשים בצילום וכוללים שלושה חלקים עיקריים:

 1. קורס צילום למתחילים. באימג' אנו קוראים לו: קורס צילום בייסיק והוא כולל את כל יסודות הצילום, טכניקות בצילום דיגיטלי, צילומי פנים וחוץ וסיורי צילום בשטח. ואם כבר מדברים על צילומי חוץ, זו אחת הסיבות הטובות למה לבחור ללמוד בקורס צילום בירושלים. מדוע? כי הרבה יותר מעניין ומאתגר לצלם במקומות היסטוריים להם סיפורים משל עצמם ובמקומות עתיקים ונוסטלגיים היוצרים מיד אווירה מיוחדת ומרגשת. כך למשל, מי שהתנסה בצילומים בסמטאות השכונות הותיקות בירושלים, יוכל לספר לכם שהוא הרגיש כמו צלם שהוזמן לפני 100 שנה לצלם את השכונות הראשונות שנבנו מחוץ לחומות. גם צילום באזור הכותל המערבי, שכונת ימין משה עם תחנת הרוח ההסטורית, מלון המלך דוד ואתרים נוספים, יוצרים אווירה מיוחדת שמסייעת לתלמידות להגיע לצילומים יפים ואיכותיים.

  קורס צילום למתחילים מתאים לכל אחד ואחד מאתנו: גם למי שרוצה ללמוד צילום באופן מקצועי ולעבוד בו וגם למי שרוצה פשוט לדעת להשתמש נכון במצלמה ולהפיק ממנה את המקסימום. הרי כולנו מצלמים ורוצים שהתמונות יצאו טובות. לכן, קורס צילום למתחילים זו השקעה נכונה לכל אחד, וההנאה והתועלת מובטחים.

 1. קורס צילום סטודיו ביחידה זו נלמד אודות השימוש בתאורה מלאכותית, הקמת סטודיו, אביזרים וסוגי תאורה. הלימוד כולל צילומי אנשים בסטודיו, צילום ילדים ותינוקות. בהמשך, לומדים על צילום מסחרי של מוצר ומזון וצילומי מאקרו לקטלוגים, מגזינים ואתרים. ולבסוף, לומדים צילום אירועים. זה חלק חוויתי בלימודי צילום וכולל התנסות מעשית רבה.
  לתשומת ליבך: את חושבת כבר בשלב זה לרכוש רקע ותאורה לסטודיו צילום משלך, אפשר לקבל ידע יקר ערך במאמר: קורס צילום - רכישת רקע ותאורה לסטודיו.

 2. קורס פוטושופ לצלמים אם אתם שואלים מה הקשר בין פוטושופ שהיא תוכנה גרפית לבין קורס צילום, שאלתם טוב. התשובה: קורס צילום מקצועי חייב לכלול תוכנות לעיבוד תמונה, שזה ממש חלק ממקצוע הצילום. כל צלם מעבד את התמונות שהוא מצלם. לכן, אם בררתם על קורס צילום ולא כלול בו עיבוד תמונה בפוטושופ- עצתנו, אל תתפשרו. חפשו לימודי צילום הכוללים קורס פוטושופ לצלמים כחלק בלתי נפרד מתכנית הלימודים.   

עוד קצת על עיבוד תמונה בלימודי צילום   

לאחר צילום התמונות בסטודיו או בשטח, הצלם מעבד אותן במחשב ומוסיף שידרוגים חשובים, לרבות שיפור חדות, הוספת אלמנטים שמשפרים הנראות, הוספת אפקטים, שימוש בכלים להבהיר או להכהות את התמונה, שימוש בטשטוש, הוספת רקעים, תיקוני צבע ועוד. תוכנת פוטושופ היא מדהימה ומאפשרת עיצובים מגוונים ומרהיבים עם אין סוף אפשרויות. מאחר ובקורס צילום לא לומדים את כל התוכנה אלא רק את התפריטים הרלוונטיים לצילום, ומאחר ותוכנה זו יכולה לעזור לכם לעצב גם דברים שלא קשורים לצילום, לכן ממולץ לכל אחד לעבור קורס פוטושופ מקצועי מלא במקביל ללימודי הצילום. כאמור, היום כמעט כל הצלמים מעבדים במחשב את התמונות שצילמו ומשדרגים אותם לפני מסירתם ללקוח. לכן קורס פוטושופ לצלמים הוא חובה לכל מי שרוצה להשתלם בקורס צילום מקצועי.

בוגרות אימג' מספרות

"מגיל צעיר אהבתי לצלם. התחלתי מלימוד צילום עצמי ובהמשך, חיפשתי קורס צילום בשיטת עשה זאת בעצמך. אך מהר מאוד הבנתי שאם אני רוצה להפיק תמונות מקצועיות ולהפוך את זה למקצוע, אני צריכה לפנות לקורס צילום מקצועי.התלבטתי בין כמה מקומות ובחרתי בקורס צילום באימג' בגלל האנשים הכל כך אנושיים ונעימים שפגשתי בזמן הבירורים וכן בגלל הרמה הגבוהה. לאורך כל הקורס התקדמתי עוד ועוד ביכולות ובביצוע הפרוייקטים. המצלמה שלי הפכה להיות אחת החברות הטובות שלי. קיבלתי הרבה תמיכה ופידבקים חיוביים מהצוות מה שנתן לי את הכח להשקיע יותר ולהגיע לצילומים ממש יפים. המרצות חיות ונושמות צילום והן הגישו את החומר בצורה מעניינת. כל שאלה ונושא שהייתי צריכה עזרה- תמיד היה מענה ואפילו בדברים שלא קשורים ישירות לחומר הלימודי. החברות בקורס היו נהדרות  וכל השבוע חיכינו כבר לקורס צילום ביום שלישי. עזרנו ודחפנו אחת את השניה והגענו להישגים מעולים. בסיום קורס הצילום הרגשתי שקיבלתי את כל הכלים לצאת לשוק העבודה ולקבל עבודות בביטחון. תודה רבה"
הדסה כץ, בית שמש

אז אם את אוהבת לצלם, להנציח רגעים, ליצור ולהתרגש, ומחפשת לעבור קורס צילום מקצועי- עם קורס הצילום במכללת אימג' את הולכת להגשים חלום ולהפוך לצלמת מקצועית ומצליחה בע"ה.