• ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-7295900
נגישות
 • ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
%D7%9E%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%99+%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%93+%D7%A9%D7%9C+%D7%9E%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%AA+%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%90%D7%92+%D7%9C%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91+%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99.jpg

לימודי קורס ציור ואיור

לימודי ציור ואיור מקצועיים באימג'

נולדת עם עפרון ביד? אוהבת לצייר וחולמת לעשות את זה מקצועי ללא תלות בהעתקה? אם כך, לימודי ציור ואיור באימג', נולדו עבורך. בואי לגלות כמה מהנה לאייר במקצועיות ובקלות הבעות, דמויות, אנטומיה, בעלי חיים ועוד, ללא צורך בהעתקה.

בקורס ציור ואיור במכללת אימג'- המכללה לתקשורת חזותית, נלמד את היסודות הכי חשובים בציור ואיור כגון: אור וצל, פרספקטיבה, זויות ציור, רישום קלאסי, סוגי קווים, חתכים, סימטריה, בדים ותורת הצבע. נושאים נוספים בלימודי ציור: קומפוזיציה דמיונית, טכניקות של ציור בעיפרון, ציור בפחם, ציור בצבעי קרש, צבעי מים ופסטל יבש. וזה עוד לא הכל. בקורס ציור באימג' תלמדי גם על רישום נכון ומדוייק של דמויות, הבעות פנים, חלקי גוף שונים כמו ראש, יד, רגל, גוף וציור אנשים בגילאים שונים. אם חשבת ללמוד ציור בחוג או בקורס ציור מסודר, באימג' תופתעי לגלות לימוד ציור מקצועי במגוון נושאים עם מורות מהשורה הראשונה.

לימודי ציור לומדים רק במכללת אימג'!

"כשנרשמתי לאימג' ללימודי ציור, ציפיתי לרמה גבוהה וכשהגעתי קיבלתי הרבה הרבה יותר ממה שציפיתי! הדבר שהכי בולט שם זה האכפתיות הגדולה שהתלמידות יצליחו, כך שאם לא הצלחתי במשהו מסוים המורה התאכזבה יותר ממני! ואחר כך היא הסבירה לי במדויק ישר וקולע מה אני צריכה בשביל לצייר נכון.
לפני שהתחלתי את לימוד הציור מאוד אהבתי לצייר חובבנית אך הייתי מתוסכלת כי לא יצא לי משהו מיוחד וגם לא היו לי רעיונות מה אני יכולה לצייר! אבל עכשיו אחרי שנה של לימודי ציור פוריים, עם הסברים, רעיונות, שיעורי בית ופרוייקטים יש לי כל כך הרבה ידע וכל כך הרבה מה לצייר שאין לי זמן לצייר את כל מה שאני רוצה!!!
אימג' זה מקום שפשוט כייף לבוא אליו זה מקום מאוד משפחתי. אבל עם כל הכייף שבו זה מקצועי מאוד וצריך השקעה רבה! זה לא מקום בשביל מחפפות! הייתי בהרבה חוגים אבל שום מקום לא השתווה ללימודי ציור באימג'. מכאן יצאתי עם יותר ידע ויכולות ממה שיצאתי מכל החוגים בהם השתתפתי. תודה רבה על הכל." טובה סיימון, ירושלים

פרטים נוספים על לימודי ציור באימג':

את מוזמנת לבקר בגלריית העבודות של תלמידות קורס ציור ואיור במכללת אימג' ולהתרשם מהעבודות.

דוגמאות מלימודי ציור באימג': 

מה ההבדל בין לימודי ציור ללימודי איור?

בלימודי ציור לומדים ציור המבוסס על העתקה מאובייקט או דמות. לימוד ציור זה כולל את יסודות הציור כגון: פרספקטיבה, קומפוזיציה, הצללות, פיתוח ראייה מרחבית ושילוב בין ציור קלאסי למודרני ובין ציור ראלי לחופשי.
החיסרונות בלימוד ציור זה:

 • אין את תפיסת העומק והמרחב כמו בציור מהראש.

 • ציור בהעתקה מצמצם את אפשרויות הציור וההנאה ממנו לעומת איור מהראש בו ניתן לצייר כל מה שרוצים.

 • לימודי איור מכינים אותך בצורה מלאה לקורס איור דיגיטלי שלאחריו את יכולה ממש לעבוד בתחום ולהרוויח מהכישרון שלך. לימודי ציור לעומת זאת, לא מכינים אותך לאיור הדיגיטלי.

 • איור מהראש מפתח את החלק היצירתי במח הרבה יותר מציור מהעתקה מה שמאפשר לך לגדול כציירת מקצועית.

לכן, קורס איור הוא המומלץ ללימוד למי שרוצה לצייר ברמה טובה ולפתח את היצירתיות שלו.  בקורס איור (שנקרא גם קורס רישום חופשי), לומדים את כל עקרונות תפיסת עצמים במרחב, בנייה נכונה של אנטומיה, גופים תלת מימדיים וזויות ציור, כך שתוכלי עם הזמן, לשחרר את הצורך בציור ממודל ולצייר מהראש כיד הדמיון הטובה עליך.

כאן את לומדת טכניקות של ציור ריאליסטי ורישום מהיר, כאן את יכולה יותר לשתף את הסקרנות והרגשות שלך ביצירה וכאן את יכולה לשלב בציורים שלך סגנון ביזרי- ציור דברים יוצאי דופן וחריגים. בקורס איור את מפתחת את יכולת ההתבוננות וההבעה ביד ולומדת לציייר במדוייק דמויות ואנשים.

קורס ציור וקורס איור - מי מכין יותר טוב לקורס איור דיגיטלי?

כאמור, קורס איור מהווה הכנה מלאה לקורס איור דיגיטלי ממנו יוצאים לעבוד בציור. כן, בשנים האחרונות הביקוש לציירות שיודעות לצייר במחשב גדל מאוד ויש הרבה מקומות עבודה, גופים וארגונים שזקוקים לשירותי ציור אלו ומתגמלים יפה. בקורס איור דיגיטלי לומדים לאייר איורים מקצועיים לכותבי ספרים, לעיתונים, למגזינים ליודאיקה ולכל מדיה אחרת בה תחפצי. במאמר של עבודה כמאיירת דיגיטל תוכלי לקרוא בהרחבה על אפשרויות העבודה הרבות בתחום זה.

לימודי ציור ואיור פותחים בפנייך עולם עשיר של יצירה והנאה. אם את מרגישה שיש לך כשרון לציור, ואת מעוניינת לפתח אותו בין בשביל הכיף והנשמה ובין כדי להתמקצע בתחום, הצטרפי ללימודי ציור ואיור במכללת אימג' ותוכלי להנות מחדוות יצירה עם הרבה אנרגיות חיוביות.

תלמידות קורס ציור ואיור מספרות:

"קורס איור של אימג' הוא משהו מיוחד. נהיתי בכל שיעור מחדש. למדתי הרבה דברים חדשים ורמת האיור שלי שהיתה מה זה חובבנית, עלתה פלאים. במהלך השנה קיבלתי כלים חשובים להיות מאיירת טובה. איזה כיף זה לאייר דברים מהראש. דברים ששנים רציתי לדעת איך מציירים אני עושה אותם היום בקלות. האווירה בכיתה היתה חברית וכיפית, המורות הסבירו הכל לעומק וכיוונו כל אחת לפי כישרונה, להגיע לתוצאות גבוהות. ההדרכה והליווי הצמוד של המרצות המקסימות, עזר לי להפנים היטב את מה שלמדנו ונתן לי ביטחון שהכל אפשרי. זו היתה אחת השנים הפוריות והמעניינות שהיו לי בחיים. שיהיה לכם המון הצלחה בכל מעשה ידיכם!" רבקה צינמן, רמת גן.

אם את נמשכת לתחום הציור ומחפשת לימוד ציור איכותי, ואם את רוצה לדעת לצייר בסגנונות ציור שונים, לימודי ציור ואיור במכללת אימג' יקחו אותך צעד אחר צעד עד שתדעי לצייר ולאייר ברמה גבוהה במיוחד, בהנאה ובקלות.