• ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-7295900
נגישות
 • ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
%D7%9E%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%99+%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%93+%D7%A9%D7%9C+%D7%9E%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%AA+%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%90%D7%92+%D7%9C%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91+%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99.jpg

קורס עריכת וידאו

קורס עריכת וידאו

קורס מאסטר וידאו

יש לך יצירתיות ואמביציה? אם את רוצה לרכוש מקצוע מרתק וחוויתי באמצעותו תוכלי להיות שותפה בקידום מוסדות, עסקים וארגונים, את מוזמנת להצטרף לקורס עריכת וידאו וניהול הפקות באימג', ולהשתלב בתחום בו רמות השכר מהגבוהות ביותר.

במסלול לימודי עריכת וידאו והפקות באימג'- המכללה לתקשורת חזותית, תלמדי איך לצלם, להפיק ולערוך סרטי פרסום, סרטי הדרכה וסרטי תדמית ברמה גבוהה. תחום מהנה ודינאמי המשלב יצירה והנאה. פה את יכולה להשפיע ולהפוך את הכשרונות שלך למקצוע מבוקש ומכניס.

מסלול ניהול הפקות באימג' זה הרבה יותר מקורס עריכת וידאו

מסלול לימודי עריכת וידאו וניהול הפקות באימג' נעשה בשיתוף פרודק-שטיין, אחד מבתי ההפקות המובילים בתחום, מה שמבטיח לך רמה מקצועית גבוהה, ביצוע פרוייקטים עבור לקוחות אמיתיים עוד בזמן הלימודים ואפשרויות השמה לתלמידות המצטיינות. זה עוד לא הכל- בקורס עריכת וידאו באימג' תלמדי דברים שלא תמצאי בשום מקום אחר:

מקומות רבים מציעים היום קורס עריכת וידאו שכולל בעיקר את תוכנת פרימייר ותוכנת אפטר אפקטס. לכך מוקדשות רוב השעות. אך חשוב לדעת שהתוכנות הן רק הכלים הטכניים איתם עובד העורך, בדיוק כמו מי שהוא גרפיקאי במקצועו, אז יש לו כסא, שולחן ומחשב עם כל התוכנות הגרפיות. אבל בלי שיהיה לו תפיסה עיצובית הוא לא יוכל לעצב דברים ברמה גרפית גבוהה. אז מה הוא הלב והנשמה של קורס עריכת וידאו? אם תשאלו בוגרי קורסי עריכת וידאו שעובדים כיום בתחום, הם יגידו לכם שהחלק החשוב והקריטי בלימודי עריכת וידאו הוא פיתוח תפיסה של עורכת ומפיקה, המבינה בכל ההיבטים של ההפקה ויודעת לעבוד בצורה מסודרת, מובנית ומקצועית. בנושא זה, אין מתחרה לקורס עריכת וידאו במכללת אימג'.  כאן תלמדי לתכנן את העבודה שלך ולדעת היכן לשים הדגשים לאורך כל תהליך ההפקה כך שהתוצר יתאים להפליא למה שרצה הלקוח, בין אם את עושה הפקה של איש אחד (כלומר את זו שמפיקה את סרט התדמית) ובין אם את מנהלת צוות הפקה שלם.

לימודי עריכת וידאו

מחפשת לימודי עריכת וידאו שנותנים לך הכשרה כוללת? רוצה ללמוד בקורס עריכת וידאו עם מרצות מהשורה הראשונה? באימג' תוכלי למצוא קורס עריכת וידאו מקיף ומקצועי, הנותן לך הכשרה של 360 מעלות, וכולל גם לימוד של התוכנות המובילות, גם לימודי הסרטת וידאו וגם פיתוח תפיסה קונספטואלית של מנהלת הפקות המבינה בכל חלקי ההפקה. התקשרי עוד היום והצטרפי לקורס עריכת וידאו היחיד שמועבר בשיתוף בית הפקות מוביל. לפרטים מלאים, מלאי את הטופס ונחזור אלייך בהקדם:

 

פרטים על קורס עריכת וידאו באימג':

מקום הלימודים: רח' קרית המדע, הר חוצבים ירושלים

מתכונת קורס עריכת וידאו- יום לימודים מרוכז פעם בשבוע במשך שנה, מה שמאפשר לך לעבוד תוך כדי הקורס.

קהל היעד: בחורות ונשים מגיל 17 ומעלה. 

תנאי קבלה ללימודי עריכת וידאו: ידע בסיסי בהפעלת המחשב, ראיון אישי.
נדרש לקנות מצלמה דיגיטלית DSLR. במאמר רכישת ציוד לקורס עריכת וידאו, תוכלי למצוא מדריך שיעזור לך לקנות מצלמה וציוד שמתאימים לדרישות קורס עריכת וידאו ואשר יוכלו לשמש אותך לעבודתך לאחר סיום לימודי עריכת הוידאו.

הסמכה: למסיימות קורס עריכת וידאו בהצלחה, תוענק תעודת מאסטר וידאו מטעם מכללת אימג'- המכללה לתקשורת חזותית.

תיק עבודות: בסוף קורס עריכת וידאו יוצאות התלמידות עם תיק עבודות מקצועי.

למה כדאי היום ללמוד קורס עריכת וידאו יותר מתמיד?

מסלול לימודי עריכת וידאו וניהול הפקות באימג', מכניס אותך לעולם העריכה, הבימוי וההפקה, ההולך וגדל מידי שנה בקפיצות גדולות, עקב העובדה שהיום כמעט כל עסק, ארגון או עמותה מפיק סרטי תדמית, סרטי הדרכה, סרטי פרסום או סרטים תורניים, ומשתמש במדיה הדיגיטלית בפעילותו השוטפת.  תוסיפו לזה שהיום זה כבר סטנדרט, שכל האירועים במגוון גדול של מוסדות וארגונים, מצולמים ועוברים עריכת וידאו לכדי סרטון, ונבין כמה עבודה יש בתחום זה, בו רמות השכר מהגבוהות ביותר. לכן, היום משתלם יותר מתמיד ללמוד קורס עריכת וידאו מקצועי, שכן הגידול בביקוש עולה עם השנים בצורה עקבית.

מה לומדים בלימודי קורס עריכת וידאו וניהול הפקות באימג'?

לימודי עריכת וידאו כוללים את הנושאים הבאים:

 1. קורס עריכת וידאו- בקורס עריכת וידאו תלמדי לפתח חשיבה תואמת מסך, את יסודות התסריט, הצילום וההפקה  ותלמדי לערוך סרטים וסרטונים ברמה גבוהה בתוכנת פרימייר (Adobe premiere pro cc). קורס עריכת וידאו כולל פיתוח כשרון עריכה בסיסי ומתקדם. כאן תלמדי לעבוד בצורה מסודרת ומקצועית ולערוך סרטונים במבט של מנהלת הפקות.

 2. פוטושופ לעורכות- קורס עריכת וידאו באימג' כולל עיבוד תמונה בתוכנת פוטושופ. פוטושופ היא המלכה של התוכנות הגרפיות. שילוב פוטושופ בקורס עריכת הוידאו, נותן לך כלים מקצועיים ומתקדמים לעריכת וידאו בשילוב תמונות, לוגואים ופוטומונטאז'ים. במהלך הקורס נלמד מושגי יסוד בעיבוד דיגיטלי של תמונה וכיצד לשלב אלמנטים גרפיים בעבודת העריכה בצורה מקצועית.

מאחר ובקורס עריכת וידאו לא לומדים את כל הפוטושופ אלא רק את התפריטים הרלוונטיים לעריכת וידאו, ומאחר ושליטה בכל התוכנה יעזור לכם הן בעבודת העריכה והן בעבודות עיצוב שלא קשורות לעריכה, לכן ממולץ לכל אחד לעבור קורס פוטושופ מקצועי מלא במקביל ללימודי עריכת וידאו.

 1. סדנת מסך ירוק היא חלק נוסף בקורס עריכת וידאו. בוודאי ראית בסרטים רבים אפקטים של דמויות ואובייקטים המנותקים מסביבתם הטבעית, ומושתלים במקומות מקוריים אחרים, דבר היוצר מראה מרהיב ביותר. בסדנא זו תלמדי את הטכניקה לצילום על מסך ירוק, העמדת תאורה מותאמת ושילוב הקליפ בתוכנה.

 2. צילום וידאו- צילום וידאו הוא מקצוע בפני עצמו ואם לומדים אותו במקביל לקורס עריכת וידאו, מקבלים תוצאה שנותנת המון ערך מוסף: מקצוע נוסף דרכו ניתן לקבל עבודות עריכה והפקה, חסכון בזמן עבודה והעיקר- הרבה יותר מקצועיות. מנהלת הפקות שלמדה גם צילום וידאו, תוכל לבטא נכון ומדוייק את האווירה אותה רוצה הלקוח ליצור בסרטון.

 3. יסודות התסריט וההפקה- חלק חשוב בקורס עריכת וידאו. ביחידה זו  נלמד על הז'אנר הדוקומנטרי, התדמיתי והעלילתי. עריכת תחקיר, שרטוט תסריט צילומי ויציאה לצילומים. כל תלמידה תפתח  שפה מקצועית אישית, תוך התחשבות בתפיסת המרחב, הזמן והיחסים בין הדמויות בסרט.

 4. במהלך לימודי התסריט, נלמד על כתיבה תסריטאית לוידאו ונראה איך משתלב הסטורי-בורד בתהליך ההפקה. ביחידה זו נעבוד על השלבים המתקדמים של הפקת סרט. נעבוד על גיבוש רעיון, עיבוד הרעיון למסר קצר, איפיון דמויות ובניית סצנה. נבנה שוטינג סקריפט, נצא לצילומים ונערוך ראפ קט ופיין קאט. נלמד על מעברים וחיתוכים בסרט, דרכי ביצוע ויצירת "קוסמויות", עיצוב פס הקול, וצילום כרומה קי.

 5. תוכנת אפטר אפקטס (After Effects CC Adobe)- אנימציה ואפקטים. השלב האחרון בקורס עריכת וידאו הוא לימוד תוכנת האנימציה המפורסמת אפטר אפקטס. תוכנת אפטר אפקטס מאפשרת לנו יצירת אפקטים מיוחדים, גרפיקה בתנועה, אנימציה לדמויות, אנימציה לטקסט, הנפשת לוגואים, יצירת פרסומות מושכות ועוד.
  במהלך הקורס תכרנה התלמידות את כלי האנימציה בתוכנה, תהנינה מאפקטים מתקדמים שונים, ומיצירת סרטי טיפוגרפיה מקצועיים. הקורס יקנה לתלמידות את היכולת להנפיש לוגואים, ליצור פרסומות עדכניות, פרומואים, מעברונים, אנימציות, פתיחים וסרטי תדמית מיוחדים יותר.

 6. הכנת תיק עבודות. במהלך שנת הלימודים יכינו התלמידות תיק הפקה מקצועי שיבטא את כל החומר שנלמד במהלך הקורס ויהווה את כרטיס הכניסה שלהן לעולם העובדה. תיק ההפקה יכלול סרטונים מקצועיים המשלבים צילום, עריכה והפקה, אותם יוכלו להציג ללקוחות ומעסיקים.

אם את מחפשת קורס עריכת וידאו מקצועי ושואפת להצליח בתחום, קורס מאסטר וידאו של אימג' יתן לך את כל הכלים להשתלב בהצלחה בעבודה לאחר סיום הלימודים.
בלימודי עריכת וידאו במכללת אימג' תקבלי מענה שלם לכל מה שחיפשת. את מוזמנת להגיע לפגישת היכרות ללא התחייבות ולבדוק מקרוב את מסלול לימודי עריכת הוידאו המוביל כיום.