• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-7295900
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
%D7%9E%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%99+%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%93+%D7%A9%D7%9C+%D7%9E%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%AA+%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%90%D7%92+%D7%9C%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91+%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99.jpg

קורס עיצוב גרפי

עיצוב גרפי לימודים

קורס עיצוב גרפי – ליצור, להנות ולממש כשרונות

אם את בעלת רקע בגרפיקה ממוחשבת ומחפשת להתקדם ולהשתדרג משמעותית מרמת ביצועסטית לרמה של מעצבת גרפית מקצועית, לשלוט בטיפוגרפיה מתקדמת, ללמוד רעיונאות וקריאייטיב שהם מהנושאים המרתקים בקורס עיצוב גרפי, לדעת לבנות אסטרטגיה ופרסום ללקוחות, לשלוט בכלי הפוטושופ ברמה של משרדי פרסום ולהתנסות בעבודה מול לקוחות בזמן אמת, קורס עיצוב גרפי באימג' מיועד בשבילך!

במידה ואין לך ידע קודם בלימודי גרפיקה, את מוזמנת להכנס לדף של קורס גרפיקה ממוחשבת, שם תמצאי את כל המידע המתאים למי שרוצה ללמוד גרפיקה משלב היסודות ועד לרמה של ביצועיסטית.

התועלת שקורס עיצוב גרפי מקנה לך

קורס עיצוב גרפי באימג' מיועד לבעלות שליטה בתוכנות הגרפיקה (אילוסטרייטור, פוטושופ ואינדיזיין) שמעוניינות לרכוש ידע מקצועי ומתקדם בלימודי עיצוב גרפי ולהגיע למקומות העבודה המובילים. שימי לב: שליטה בעיצוב גרפי ברמה של בוגרת מכללה- זה מה שהופך אותך מגרפיקאית שמבצעת בתוכנות, למעצבת גרפית הנמצאת כמה רמות מעל כולם. מטרת הקורס עיצוב גרפי זה לפתח לך סגנון אישי מלוטש בעיצוב, להקנות לך ביטחון עצמי בעיצוב גרפי ולהביא אותך לרמה מקצועית כזו גבוהה, שהעיצוב שלך תמיד יהיה נכון ומותאם למטרה.

מי מתאימה ללימודי עיצוב גרפי

לימודי עיצוב גרפי מתאימים מאוד לנשים מכיוון שיש להן יש חוש עיצוב אסטטי מפותח באופן טבעי. זו הסיבה שלימודי עיצוב גרפי הוא תחום בו הנשים מגיעות לתוצאות מרשימות. כבוגרת קורס עיצוב גרפי באימייג'-המכללה ללימודי תקשורת חזותית, יש לך כרטיס כניסה לחברות הגדולות הזקוקות לעיצוב גרפי ברמה בינלאומית: עיתונים, מגזינים, הוצאות לאור, משרדי פרסום, עסקים שונים ומאות ארגונים ועמותות הזקוקים למעצבת גרפית.

 

קורס עיצוב גרפי- נושאי הלימוד

בקורס עיצוב גרפי באימג' רוכז עבורך מיטב החומר המתקדם בעולם העיצוב הגרפי. כאן תלמדי עיצוב בעידן הפוסטמודרני, עיצוב מגזרי ועבודה נכונה בסביבה טיפוגרפית יצירתית ומעודכנת. דברים חשובים נוספים מקורס עיצוב גרפי: רעיונאות- איך ליצור רעיונות מבריקים, עיצוב קמפיינים פרסומיים, מיתוג ועיצוב אריזות והדמיות ממוחשבות ברמה של משרדי הפרסום. לימודי עיצוב גרפי כוללים גם שיטות הדפסה מורכבות על גבי חומרים מיוחדים שילוב אלמנטים דמיוניים ובדיוניים בעיצוב ונושאים נוספים שיעזרו לך להשתלב בקלות במקומות המובילים. הלימודים של קורס עיצוב גרפי באימג' מתקיימים במתכונת המותאמת לדרישות הגבוהות של המעסיקים. כחלק מזה, בונות התלמידות תיק עבודות המשלב סטאז' מעשי מול לקוחות אמת בזמן הלימודים.

עיצוב אתרים ועיצוב לדיגיטל:

הלימודים משלבים לימודי עיצוב לצד העמקה בתוכנות הגרפיות ברמה של ביצועים גבוהים ולימודי עיצוב אתרים, חווית משתמש, אפיון לקוח ווורדפס. בסיום הקורס תצאי עם תיק עבודות עשיר, אתר באויר, ויכולת לעבוד בכל משרת עיצוב בה תחפצי!

היתרון הגדול בלימודי עיצוב גרפי באימג'

רק בלימודי עיצוב גרפי באימג' נלמד העיצוב הגרפי בצורה מעמיקה, מובנית, עם כללים ברורים. כאן את לומדת להבין איך לתכנן עבודת עיצוב, איך מעצבים שיטתית ולא “מהבטן”, איך לבנות רעיון מהמסד ועד לקמפיין המלא ואיך משלבים נכון בין חלקי העיצוב השונים.
כל זאת מביא את בוגרות הקורס עיצוב גרפי של מכללת אימג' להיות מבוקשות בשוק העיצוב. ואנו מדברים על מעסיקים שלאורך שנים פונים שוב ושוב דווקא לאימג’ לבקש בוגרות נוספות של קורס עיצוב גרפי.

פרטים נוספים על קורס עיצוב גרפי

מקום הלימודים: רח' קרית המדע 6, הר חוצבים, ירושלים
קהל יעד: נשים ובחורות מגיל 18 ומעלה. 
מתכונת קורס עיצוב גרפי: יום לימודים פעם בשבוע במשך כשנה.
תעודה: למסיימות בהצלחה את לימודי העיצוב הגרפי, תוענק תעודת מעצבת גרפית.
תנאי קבלה לקורס עיצוב גרפי: ידע קודם בגרפיקה ממוחשבת וראיון אישי.

אם את מחפשת קורס עיצוב גרפי שיתן לך את כל הכלים להיות מעצבת גרפית מצליחה, אין ספק שקורס עיצוב גרפי באימג' יכשיר אותך לכך. באימג' תהני מתוכנית לימודים מן המתקדמות בארץ וחווית לימודים עשירה. כאן תוכלי למצוא קידום פרטני ויחס אישי מהצוות המקסים של המרצות, קבוצת לימודים מגובשת ואווירה ביתית.
אם את חולמת להיות מעצבת מבוקשת בשוק העבודה ורוצה ליצור ולהרוויח יותר- קורס העיצוב הגרפי שלנו מיועד בשבילך!

קורס עיצוב גרפי – לחשוב מחוץ לקופסא

מקצוע העיצוב גרפי של מכללות המציעות קורס עיצוב גרפי, מקנה ידע לא רק בתכנות אלא גם ואולי בעיקר מפתח מיומנות בשיטות עבודה מתקדמות ויצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא.  קורס עיצוב גרפי הוא קורס רחב המביא אותך לרמה מפתיעה. אם את רוצה להפוך למעצבת גרפית מצליחה, שיהיה לך ביטחון בעבודה ושהעיצוב שלך יהיה נכון תמיד- קורס עיצוב גרפי באימג' מיועד בשבילך.

באימג’ תהני מתוכנית לימודי עיצוב גרפי מן המתקדמות בארץ וחווית לימודים עשירה. עיצוב גרפי הוא תחום שמתאים במיוחד לנשים מפני שלהן יש בדרך כלל חוש אסטטי מפותח ויצירתיות הדרושים כדי להצליח בתחום. קורס עיצוב גרפי הוא קורס המיועד לבעלות שליטה בתוכנות הגרפיקה ( אילוסטרייטור, פוטושופ ועוד) המעוניינות לרכוש ידע מקצועי ומתקדם בעיצוב גרפי. עיצוב גרפי הוא הידע החשוב ההופך אותה מגרפיקאית שמבצעת בתוכנות, למעצבת גרפית הנמצאת רמה אחת מעל בוגרות קורסי גרפיקה. 

מטרת התכנית:

  • להקנות ללומדות ביטחון עצמי בעיצוב ולהביא אותן לרמת ידע מקצועית ביותר בעיצוב נכון ומותאם למטרה. 
  • קורס עיצוב גרפי יהפוך אותך למעצבת עדכנית , בעלת ידע בקריאייטיב, רעיונאות, פונקציות מתקדמות בתכנות, תלת מימד ונושאים נוספים שיהפכו אותך מגרפיקאית למעצבת מקצועית.
  • מקצוע העיצוב הגרפי מקנה לך כרטיס כניסה לארגונים ולחברות גדולות הזקוקות לעיצוב גרפי ברמה בינלאומית. כמו כן, בארגונים גדולים ובמשרדי פרסום מתקדמים.

למידע על קורס למתקדמים

ההבדל בין קורס עיצוב גרפי לקורס גרפיקה ממוחשבת

בעוד קורס גרפיקה מקנה בעיקר ידע בתוכנות הגרפיות, הרי מקצוע העיצוב גרפי מפתח לך יצירתיות גבוהה, ומקנה לך מיומנות בשיטות עבודה מתקדמות בעיצוב שהופכים את העבודה שלך למשהו אחר לגמרי. כל מעצב גרפי מקצועי יודע שאחד מסודות העיצוב הם יצירתיות וחדשנות. מה הופך פרסומת מאחת שגרתית ולא מעוררת עניין לפרסומת מושכת ובולטת? התשובה היא כמה הפרסומת מפתיעה ומסקרנת וכמה היא ייחודית ומדברת אלי בשפה שאני מבינה. יוצא מזה, שיצירתיות פירושה לדעת לעצב גם בצורה יפה, וגם בצורה שמדברת אל הקוראים והצופים. לכן, התכונות שחשוב מאוד לפתח אצל מעצבת גרפית היא החשיבה היוצאת דופן והבלתי שגרתית ויכולת להתאים העיצוב בצורה מדוייקת לקהל או למגזר מולו את מפרסמת. לשם כך דרושה ממוחיות בעיצוב גרפי. חשוב למצוא מקום שמציע קורס עיצוב גרפי ייעודי המתמחה בלימוד החלק העיצובי ברמה גבוהה, להבדיל מלימודי גרפיקה המתרכזים בלימודי התוכנה. אם זה מה שאת מחפשת, קורס עיצוב גרפי של אימג' יתן לך מענה מושלם.

הדבר שיחסוך לך שנת לימודים שלמה והרבה כסף

מכללות רבות קוראות לקורס גרפיקה ממוחשבת קורס עיצוב גרפי או לימודי עיצוב גרפי. מדובר על הקורס הבסיסי בגרפיקה בו לומדים את התוכנות הגרפיות ויסודות העיצוב. קורס זה מביא אותך רק עד רמה של גרפיקאית ביצועיסטית. גרפיקאית כזו תתקשה להתמודד על עבודה מול בוגרות מכללות לעיצוב.

לימודי עיצוב גרפי

 

לקורס עיצוב גרפי באימג' יש תשובה

 

קורס העיצוב הגרפי באימג' לעומת זאת, הוא לא הקורס הבסיסי. אצלנו קוראים לקורס הבסיסי: קורס גרפיקה ממוחשבת. ואילו קורס העיצוב הגרפי הוא המשך הקורס הבסיסי ומטרתו להביא אותך לרמה של מעצבת גרפית עם כל הידע שיש לבוגרת מכללה. לכן, בלימודי העיצוב הגרפי באימג' מקדישים הרבה מאוד שעות ללמוד עיצוב וקריאייטיב. כאן שמים דגש על איך מייצרים רעיונות חדשים. איך חושבים “מחוץ לקופסא”. בקורס עיצוב גרפי באימג' תגלי את הסודות השמורים של אשפי העיצוב, תלמדי להתניע רעיונות ולהפעיל את המוח היצירתי. תופתעי לגלות כמה יצירתיות יש בך ועד כמה ניתן להגיע איתה רחוק.

קורס עיצוב גרפי לנשים בלבד

מכללת אימג' היא מכללה אשר מיועדת לנשים אשר רוצות לימודי עיצוב גרפי ברמה גבוהה ובלתי מתפשרת, בחברה איכותית ובאווירה חוויתית. בקורס עיצוב גרפי באימג את יכולה ללמוד ברמה הגבוהה ביותר, תוך התאמה מלאה לאורח חיים תורני. הצוות באימג' מורכב ממרצות בלבד, כל התכנים נבדקים ויחד עם זאת – את נמצאת במקום האיכותי ביותר, אשר מעניק לך ידע מתקדם, מהלכי חשיבה קריאייטיביים ושיטות עבודה מקצועיות וייחודיות.

 

קורס עיצוב גרפי ופרסום

 

מה עוד מיוחד בקורס עיצוב גרפי של מכללת אימג'?

בניגוד לקורסים סטנדרטיים של גרפיקה ממוחשבת השמים דגש על התוכנות ומלמדים רק את יסודות העיצוב הגרפי, הרי קורס העיצוב הגרפי באימג' מציע הכשרה מקיפה ומעמיקה במגוון תחומי העיצוב הגרפי כמו:

·       קריאייטיב ורעיונאות

·       מיתוג

·       טיפוגרפיה

·       פיתוח שפה עיצובית אישית מקורית

·       סוריאליזם

·       תורת הצבע ומניפת צבע

·       פוסטמודרניזם עיצובי

·       תלת מימד

·       פרסום ועוד.

זו הסיבה שבוגרות קורס עיצוב גרפי של המכללה זוכות במקומות הראשונים בתחרויות עיצוב שונות בארץ. המכללה מעניקה רמה גבוהה של למידה איכותית וללא פשרות. במהלך הלימודי עיצוב גרפי התלמידות מכינות פרוייקטים רבים ובונות תיק עבודות ברמה גבוהה שיוכל לשמש אותן בראיונות העבודה. הצוות המקצועי של קורס עיצוב גרפי באימאג' מורכב ממרצות תותחיות מהשורה הראשונה, עם תוכן איכותי וייחודי, המעניק לכן מקצועיות שתפתח לכן דלתות רבות בעולם העבודה.

לכן אם אתם חושבת ללמוד עיצוב גרפי בצורה מקצועית אל תתפשרי. בואי להתקדם וללמוד קורס עיצוב גרפי בירושלים במכללת אימג', אליה מגיעות תלמידות מכל הארץ, מתוך שאיפה להפוך כשרון לפרנסה ולהגשים חלום.

 

בוגרות לימודי עיצוב גרפי מספרות

"החלטתי ללמוד לימודי עיצוב גרפי באימייג' למרות שאני גרה באשדוד, כי העבודות שם ברמה מקצועית כמו שלא ראיתי בשום מקום.  אימייג בשבילי הוא מקום חם. משפחתי. מקצועי! האכפתיות והשאיפה למצוינות נתנו לי קידום אישי ברמה גבוהה. לאימייג' הגעתי כגרפיקאית פשוטה ויצאתי בסוף הקורס עיצוב גרפי מעצבת מקצועית. לימוד עיצוב גרפי באימג' היה מהנה וחוויתי עם הרצאות אורח של מיטב המרצים. כל אחת שתיכנס בשערי אימיג' תוכל לקבל כרטיס כניסה למשרדי הפרסום הגדולים והמובילים. כיום, אני יודעת בוודאות שכל שניה של לימוד היתה שווה ואין, אין על קורס עיצוב גרפי של אימג'. לאחר הלימודים נגשתי לראיון עבודה בפרסום אפיקים, מולי התמודדו עשרות גרפיקאיות. תיק העבודות שלי היה בין המקצועיים ביותר וב"ה התקבלתי"

נעמי ב. מעצבת ארט דיירקטור במשרד פרסום אפיקים בני ברק.

 

עיצוב גרפי לימודים

קורס עיצוב גרפי במכללת אימג' ללימודי תקשורת חזותית הוא קורס רחב המביא אותך לרמה מפתיעה. אם את רוצה להפוך למעצבת גרפית מצליחה תמצאי שקורס עיצוב גרפי אצלנו נותן לך ביטחון בעבודה. אם את רוצה שהעיצוב שלך יהיה נכון תמיד- לימודי עיצוב גרפי באימז מיועדים בשבילך. בעיצוב גרפי לימודים באימג’ תהני מתוכנית לימודים מן המתקדמות בארץ וחווית לימודים עשירה.