• ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-7295900
נגישות
 • ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
%D7%9E%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%99+%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%93+%D7%A9%D7%9C+%D7%9E%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%AA+%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%90%D7%92+%D7%9C%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91+%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99.jpg

קורס גרפיקה ממוחשבת

לימודי גרפיקה ממוחשבת

חולמת להיות גרפיקאית? אם יש לך ראש יצירתי ואת אוהבת עיצוב, בקורס גרפיקה ממוחשבת את תמצאי את מבוקשך. גרפיקה ממוחשבת לומדים רק במקום המוביל! קורס הגרפיקה המקיף ביותר לאלה הרוצות להיכנס לתחום הרווחי של גרפיקה ממוחשבת ותקשורת חזותית באופן מעמיק ומקצועי. קורס גרפיקה ממוחשבת הוא קורס ייחודי עם דגש פרקטי - כל יחידה מועברת בדרך של לימוד ויישום מיידי, כך שתביני היטב את החומר הנלמד. שנה חוויתית וממוקדת המקנה לך את כל הכלים הנחוצים לעבודה מיידית כגרפיקאית ביצועיסטית.

קורס גרפיקה ממוחשבת – מה לומדים

בלימודי גרפיקה ממוחשבת תלמדי לעומק את התוכנות הגרפיות המובילות: 

 • פוטושופ
 • אינדיזיין
 • אילוסטרייטור
  במקביל תלמדי הגשה לדפוס ועיצוב גרפי בצורה מעמיקה כך שתוכלי להפיק ולבצע הפקות עיצוב ברמה מקצועית.

 

​גרפיקה ממוחשבת היא שפה חזותית דרכה אנו מבטאים רעיונות ומסרים. כדי לדבר בשפה בצורה מקצועית ומשכנעת, הרי מלבד התוכנות, נלמד נושאים נוספים ומשלימים שיעזרו לך לפתח שפה חזותית משלך עם חותם אישי: 

 • יסודות העיצוב הגרפי - טיפוגרפיה, תורת הצבע, קומפוזיציה, שימוש של חללים וצורות בעיצוב, אורנומנטיקה וטקסטורות.
 • פיתוח יצירתיות -  היום אנו חשופים להרבה פרסום ולפיכך גם להרבה עיצוב גרפי. כדי להצליח בתחום, דרושה רמה יצירתית מפתיעה שתהפוך אותך לגרפיקאית מבוקשת. לכן, באימג' שמים דגש על פיתוח יצירתיות וקריאייטיב ברמה גבוהה באמצעות תירגול ייחודי שעוזר לך לפתח סגנון יצירתי משלך ולהצליח בתחום. בגלריית העבודות של בוגרות קורס גרפיקה ממוחשבת תוכלי להתרשם מהרמה הגבוהה אליה מגיעות התלמידות.   
 •  שליטה בתוכנות הגרפיות- יחידה זו בנויה משלושה קורסי משנה: קורס פוטושופ, קורס אילוסטרייטור וקורס אינדיזיין. מאחר ובקורס גרפיקה ממוחשבת לומדים לשלב תוכנות עם עיצוב, לכן, במהלך לימודי הגרפיקה נתרגל הרבה ונעשה פרוייקטים באווירה יצירתית ומפרגנת עד שנגיע לרמה מקצועית גבוהה הנדרשת בשוק העבודה.   
 • הבאה לדפוס- אחד הנושאים החשובים שבקורס גרפיקה ממוחשבת. כל גרפיקאית תספר לך כמה חשוב לדעת לסגור נכון את הקבצים לדפוס כדי שנקבל את התוצאה שרצינו. אחד המדדים לקורס גרפיקה ממוחשבת מוצלח זה אם נושא זה נלמד בצורה מקיפה. בהבאה לדפוס נלמד שימוש בטכנולוגיות אקרובט, דפוס פרוצס ודפוס דיגיטלי. כחלק מלימודי גרפיקה ממוחשבת באימג' בירושלים, תצאי לסיור בבית דפוס כדי לראות מקרוב איך מביאים נכון לדפוס. 
 • בניית תיק עבודות ייצוגי שיהווה את כרטיס הכניסה שלך לעולם העבודה- במהלך קורס הגרפיקה כל תלמידה עושה פרויקטים שונים במספר נושאים. פרוייקטים אלה מצטרפים אחד אל אחד ויוצרים לבסוף תיק עבודות מרשים. תיק העבודות יוצג בפני מעסיקים בראיונות העבודה.

פרטים על קורס גרפיקה ממוחשבת:

 • מקום הלימודים: רח' קרית המדע, הר חוצבים ירושלים
 • מתכונת הקורס: יום לימודים מרוכז פעם בשבוע במשך כשנה. בנוסף, יום תירגול מודרך פעם בשבוע למעוניינות.
 • קהל היעד: בחורות ונשים מגיל 18 ומעלה. הלימודים מוכרים לפיקדון חיילים משוחררים, משרד הקליטה ומשרד התעסוקה.
 • תנאי קבלה ללימודי גרפיקה: ידע בסיסי בהפעלת המחשב, ראיון אישי.     
 • הסמכה: למסיימות בהצלחה את קורס גרפיקה ממוחשבת, תוענק תעודת גרפיקאית ביצועיסטית מטעם מכללת אימאג'. הקורס מוכר על ידי משרד הכלכלה.

לימודי גרפיקה ממוחשבת בירושלים - ייחודיות הקורס

בקורס גרפיקה ממוחשבת באימג את מקבלת יותר שעות לכל נושא, וזה אומר שתלמדי את כל התוכנות לעומק, תוך היכרות עם כל הפונקציות הנדרשות, בליווי תרגול מודרך עד לשליטה מלאה והרגשת בטחון בחומר הנלמד. תצרפי לזה את אווירת הלימודים הדינמית והחוויתית ותקבלי מתכון מנצח שיביא אותך לתוצאות מפתיעות.

הצטרפי לקורס גרפיקה ממוחשבת באימג' ותוך שנה מהיום כבר תוכלי להיקלט בשוק העבודה כגרפיקאית ביצועיסטית. 

 

העיסוק בגרפיקה הוא עיסוק שמיועד לכל אדם בעל דמיון, מקוריות ויצירתיות, למי שאוהבת אסתטיקה, אומנות וצבעים. במכללת אימג' נשמח ללוות אותך ולהדריך אותך צעד אחרי צעד בלימודי גרפיקה ולימודי עיצוב גרפי. אם את מחפשת מקצוע ריווחי מאתגר, מקצוע הגרפיקה יכול להתאים לך מאוד.

יתרונות הקורס גרפיקה ממוחשבת והביקוש לבוגרותיו

קורס גרפיקה ממוחשבת הוא תחום חווייתי בו את בעצם יוצרת במחשב דברים חדשים עבור הלקוחות השונים. דבר מיוחד זה נותן לך תחושה נפלאה של התחדשות והנאה ממעשה ידיך. כל שנה נפתחים עסקים רבים להם דרושים גרפיקאיות בוגרות לימודי גרפיקה ממוחשבת. החל מעיתונים ומגזינים חדשים, דרך בתי דפוס, הוצאות לאור וארגונים שונים וכלה בחברות, משרדי פרסום ועסקים להן דרושים בוגרות קורסי גרפיקה ממוחשבת

בנוסף, בשנים האחרונות חל שינוי גדול בענף הגרפיקה הממוחשבת, במסגרתו יותר ויותר חברות פרטיות החלו להעסיק גרפיקאיות במשרה מלאה, מלבד המקומות הגדולים. למשל: חברות תיירות, עמותות, עסקים וארגונים שמפרסמים ומדפיסים חומרים בפעילותן השוטפת. עובדה זו יוצרת מאות מקומות עבודה חדשים כל שנה לבוגרות לימודי גרפיקה. לכן, היום משתלם יותר מתמיד ללמוד קורס גרפיקה ממוחשבת

אם את רוצה לקרוא עוד על התחום, על המרצות ומה מספרות התלמידות, תמצאי זאת כאן: לימודי גרפיקה ממוחשבת- לרכוש את שפת העיצוב

גרפיקה ממוחשבת

תכנית ​הלימודים בקורס גרפיקה ממוחשבת

התכנית הייחודית של קורס גרפיקה ממוחשבת במכללת אימג' תכשיר אותך להיות גרפיקאית מקצועית. כבר לאחר חודשים ספורים  מתחילת הקורס גרפיקה ממוחשבת תגיעי לרמת ביצוע גבוהה ותפיקי מוצרים מעוצבים מעשה ידיך:

 • עיצוב משחקים
 • ערכות לבתי ספר
 • בניית לוגו לחברות
 • עיצוב אריזות מוצרים במגוון תחומים כגון: הגיל הרך, מזון, מסעדות ותיירות, סידקית, תכשיטים ועוד.

ערכת הזמנה וערכת יום הולדת שעיצבה התלמידה דברת לוטפי במסגרת לימודי אילוסטרייטור:

עיצוב הזמנה  וערכה לזבד הבת שעיצבה התלמידה נתניה בר כוכבא במסגרת קורס אילוסטרייטור:

וזו רק ההתחלה! במסגרת לימודי גרפיקה ממוחשבת במכללת אימג' תלמדי אודות:

 • עיצוב גרפי של ניירת 
 • הפקת לוחות שנה
 • עיבוד תמונה
 • יצירת אלבומים דיגיטליים
 • הגשה לדפוס ועוד.

בוגרות קורס גרפיקה ממוחשבת יוצאות בסוף הקורס עם תעודה של גרפיקאית ביצועיסטית. לאורך כל הקורס תעשי עבודות ופרוייקטים ובסיום לימודיך תצאי עם תיק עבודות מרשים, שיהווה את כרטיס הכניסה שלך לעולם העבודה. מנסיון, יהיה לך הרבה סיפוק ושמחה לראות כמה רחוק הגעת. 

קורס גרפיקה באימג

 
לימודי גרפיקה ממוחשבת – מקצוע שכיף ללמוד

לימודי גרפיקה ממוחשבת מאפשרים לך ללמוד מקצוע מבוקש תוך פרק זמן קצר יחסית לעומת מקצועות אחרים. תועלת נוספת ללומדי קורס גרפיקה ממוחשבת- זהו מקצוע המשלב חדוות יצירה ופיתוח אתגרי של הכשרון שלך. כחלק מזה את מתאמנת לפתח חשיבה רעיונית יצירתית שתעזור לך ליצור דברים ברמה גבוהה ומפתיעה. עם הזמן תגלי איך היצירתיות הזו עוזרת לך בתחומים נוספים בחיים. 

את כל התועלות האלה תוכלי להפיק כאמור מקורס גרפיקה ממוחשבת איכותי בו את נותנת דרור לכשרונות שלך בשילוב עם קידום אישי.
באימג’ תמצאי אווירת לימודים מגובשת והרבה פרגון הדדי. 
המרצות משקיעות בקידומך האישי ועושות הכל כדי שתסיימי את הקורס בהצלחה. כל אלה יעזרו לך למצות את מלא הפוטנציאל האישי שלך ולהגיע רחוק יותר ממה שחשבת!

לימודי גרפיקה

אווירה כלבבך בקורס גרפיקה ממוחשבת 

באימג' את יכולה ללמוד את קורס הגרפיקה הממוחשבת המתקדם ביותר, תוך התאמה מלאה לאורח חיים תורני. הצוות באימג' מורכב ממרצות בלבד, וכל התכנים נבדקים. ויחד עם זאת – את נמצאת במקום האיכותי ביותר, אשר מעניק לך ידע מתקדם, מהלכי חשיבה קריאייטיביים ושיטות עבודה נכונות ומתקדמות. זו הסיבה שבנות מכל רחבי הארץ מגיעות ללימודי גרפיקה ממוחשבת דווקא באימג'.

גרפיקה ממוחשבת במכללת אימאג

עדויות של תלמידות הקורס גרפיקה ממוחשבת באימג'

"כשהחלטתי ללכת על קורס גרפיקה ממוחשבת, עשיתי בדיקה מעמיקה במטרה למצוא מקום לימודים מוצלח חוויתי והעיקר- שנותן כיסוי לכל ההבטחות המקצועיות והאחרות. היה חשוב לי מאוד שהרמה של הקורס תהיה גבוהה. לבסוף הגעתי למכללת אימג' ללימודי גרפיקה ממוחשבת. המקום עשה רושם של מכללה רצינית עם מומחיות מיוחדת בהכשרת מעצבות גרפיות. אחרי פגישת ההתרשמות במכללה, כשראיתי את הרמה המקצועית הגבוהה שהשתקפה בעבודות שעשו תלמידות של קורס גרפיקה ממוחשבת הבנתי למה הבוגרות אמרו לי שקורס גרפיקה ממוחשבת כמו במכללת אימג'- אין בשום מקום"
חיה זריצקי, ירושלים 

מהלך השנה בקורס גרפיקה ממוחשבת

"במהלך השנה של לימודי גרפיקה ממוחשבת הופתעתי עד כמה הלימוד היה חוויתי.  נהניתי מכל שיעור מחדש. בכל שיעור התחדשו לי הרבה דברים, שהועברו בצורה ברורה ומרתקת. לימודי הגרפיקה  עשו לי פשוט טוב בחיים. הקבוצה שלנו בקורס היתה מעולה ומדרבנת, הדינמיקה והגיבוש הטוב בין הבנות עזרו לנו מאוד להגיע ליצירתיות פורה.  דבר נוסף שתרם לי רבות, זה הסדנאות בנושא הכנה ליציאה לעבודה. זו עוד אחת מההפתעות הטובות שקורס הגרפיקה הממוחשבת באימג' נתן לנו. זמן קצר אחרי סיום לימודי הגרפיקה מצאתי עבודה כגרפיקאית במשרד פרסום ואני מאושרת לראות לאן הגעתי. אני מרגישה שלימודי הגרפיקה  תרמו לי המון בכל המובנים. תודה רבה לכל צוות אימג' המדהים. נהניתי מאוד ללמוד אצלכםשרה קניג, משרד פרסום "קריאייטיב מיזם"