• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-7295900
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
%D7%9E%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%99+%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%93+%D7%A9%D7%9C+%D7%9E%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%AA+%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%90%D7%92+%D7%9C%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91+%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99.jpg

קורס אינדיזיין

בקורס אינדיזיין או בשמה הלועזי indesign, לומדים איך מסדרים ומעמדים טקסטים ותמונות בכל יצירה עיצובית כמו פרוספקט, קטלוג, עיתון, מגזין ובכל מקום בו מדפיסים או מוציאים לאור. כל אלה נעשים היום בתוכנת אינדיזיין בקלות ובהנאה. זו הסיבה שכל מי שעוסק בגרפיקה ממוחשבת או בעיצוב גרפי, לומד תוכנה זו. אך גם אנשים פרטיים וכל מי שמעוניין יכול ללמוד קורס אינדיזייין ולדעת להתמודד עם סידור טקסטים  ותמונות בצורה מקצועית. אם למדת קורס פוטושופ או קורס אילוסטרייטור ואת רוצה להשלים את הכשרתך בתחום הגרפיקה הממוחשבת, קורס אינדיזיין במכללת אימג'- המכללה ללימודי תקשורת חזותית, יתן לך מענה שלם לכך. בוגרות קורס זה, תוכלנה לאחר השלמת הכשרתן במסגרת קורס גרפיקה ממוחשבת, להשתלב בהצלחה במקומות העבודה המובילים.

המטרות לשמן משתמשים בתוכנת אינדיזיין

תוך כדי עבודה בתוכנה במסגרת קורס אינדיזיין יוכלו התלמידות לראות את השימוש בשתי המטרות העיקריות של התוכנה:  האחת- עימוד של טקסטים בשילוב תמונות. כל ספר או עיתון שיוצא לאור עובר עימוד בתוכנת אינדיזיין. השניה- אינדיזיין משמשת כפלטפורמת ההפקה המרכזית של עבודות ופרוייקטים בעיצוב גרפי. ואם תשאלו, איך אינדיזיין משתלבת עם התוכנות הגרפיות פוטושופ או אילוסטרייטור, הרי אם נמשיל זאת לעולם התיאטרון, אילוסטרייטור ופוטושופ הם השחקנים בהצגה ואינדיזיין הינה הבמה עליו מתרחשת ההצגה.

מה לומדים בקורס אינדיזיין? 

בקורס אינדיזיין נלמד על עימוד מקצועי של טקסטים, יצירת ספריות, שילוב תמונות, בנייד גריד, דפי אב, עבודה עם סגנונות וטבלאות ופורמטים לייצוא. נלמד איך מייבאים טקסטים מתוכנות אחרות כמו וורד, עבודה עם מסמך מרובה עמודים, שירשור עמודים. בנוסף, נלמד על כלי הבחירה, שיטות צביעה, ניהול צבע, עבודה עם מסמך מרובה עמודים וסגירת קבצים לדפוס, שימוש באפקטים ועוד.

נושאים משלימים בקורס אינדיזיין: על מנת להפיק מהתוכנה את המקסימום ולהגיע לתוצאות מקצועיות, נלמד נושאים משלימים כגון: שימוש בפונטים וכיצד לבחור גופנים קריאים, עקרונות עיצוב לעבודות הכוללות הרבה עמודים, העברת מסר דרך צבע, סוגי נייר, הבאה לדפוס הן של קבצים רגילים והן של עבודות מורכבות כולל טיפים חשובים כיצד למנוע תקלות בדפוס.  

הלימוד מלווה בחוברת הסבר ובתרגילים מונחים עד לשליטה מלאה בחומר הנלמד.

באיזו תוכנה לעימוד משתמשים בלימודי עיצוב גרפי?

זה נכון שסטודנטים ללימודי עיצוב גרפי נוטים להעדיף בתחילת דרכם שימוש בתוכנת אילוסטרייטור לצורך עימוד, אך לטווח הארוך, יותר משתלם ללמוד קורס אינדיזיין מקצועי ולהשתמש בתוכנה למה שהיא עושה הכי מהר. הרי כולנו יודעים שזמן שווה כסף ומטרת כל גרפיקאי לקצר את הזמן הדרוש לעצב מה שהלקוחות מבקשים.

פרטי קורס אינדיזיין:

קהל היעד: בחורות ונשים מגיל 18 ומעלה. הלימודים מוכרים לפיקדון חיילים משוחררים, משרד הקליטה ומשרד הכלכלה (התמ"ת).

מתכונת הקורס:  מפגש שבועי מרוכז אחת לשבוע במשך שלושה חודשים.

תרגול מונחה: למעוניינות, הקורס כולל תרגול מודרך אישי ללא תוספת תשלום.

תנאי קבלה: ידע קודם בתוכנה גרפית אילוסטרייטור או פוטושופ + ראיון אישי.

הסמכה: למסיימות בהצלחה את קורס אינדיזיין, תוענק תעודת מטעם מכללת אימג'- המכללה לתקשורת חזותית.  הקורס מוכר על ידי משרד הכלכלה.

קורס אינידיזיין עוזר לך בעבודה

"למדתי באימג' את התוכנות הגרפיות. הלימודים היו מקצועיים. הם תרמו לי רבות, קידמו אותי וגרמו לי סיפוק רב. החשש הגדול שלי היה מתוכנת אינדיזיין שניסיתי בעבר ללמוד אותה אך ללא הצלחה. היום, לאחר קורס תוכנות גרפיות באימג', אצלי ההבדל הגדול הוא בעיקר באינדיזיין. תוכנה מ-ד-ה-י-מ-ה שלפני כן לא ידעתי איך לגשת אליה (ואפילו נרתעתי כי נראתה לי מסובכת). והיום בזכות המורה המעולה שהיתה לנו, אני שוחה בתוכנה ונהנית מכל רגע. עצה אישית: תשקיעו!  אח"כ אין זמן..וחבל.. תנצלו את ההזדמנות שיש לכן מורות טובות שיכולות לעזור לכן להבין כל דבר עד הסוף, שיודעות לתת ביקורת בונה, טיפים וקיצורי דרך. אחרי הלימודים התחלתי לעבוד בעיתון מבשר ונהייתי מעמדת. היום אני מאוד אוהבת את תוכנת "אינדי" (זה שם החיבה שלי לתוכנת אינדיזיין). בנוסף, אני מעמדת עלון שבועי ועוד הרבה דברים. רציתי לספר לכם גם על התמיכה הנפלאה שקיבלתי בזמן הלימודים ואחריהם ועל משפחת אימג' הנפלאה. תודה על הכל." דבורה קריגר, ירושלים

 

עוד על התוכנה הנלמדת בקורס אינדיזיין

לתוכנת אינדיזיין יכולות מגוונות ועשירות בתחום ההפקה ובסידור טקסטים משולבים אובייקטים ואלמנטים שונים, תוך שימוש בהגדרות מתקדמות, הן בתחום הדפוס האופסט והדיגיטלי והן בתחום האינטראקטיב.

אינדיזיין יוצרת קיצור דרך משמעותי בעבודת העימוד ודבר שיקח הרבה זמן לעשותו באילוסטרייטור, ייעשה באינדיזיין בלחיצת כפתור. כמו כן, תוכנה זו  מתמודדת בהצלחה מרובה עם קבצים הכוללים כמויות גדולות של מלל וכמויות גדולות של עמודים. בנוסף, היא מאפשרת שילוב של תמונות שעברו עיבוד באמצעות תוכנת הפוטושופ, וקבצים שנוצרו בתוכנת האילוסטרייטור, מלל שהוקלד במעבד תמלילים ועוד.

תלמידת קורס אינדיזיין מספרת:

"כל נושאי הקורס נלמדו בצורה מקיפה ויסודית. המשוב שניתן על כל תרגיל בתוכנה סייע לכל אחת להפיק את המקסימום. הניסיון הרב של צוות המרצות השפיע מאוד על איכות הלימוד, וכך כל חומר שנלמד תורגם למעשה. אני בהחלט מרגישה שרכשתי בקורס אינדיזיין ארגז כלים שימושי ואני יכולה היום לעמד במקצועיות כל דבר שאני רוצה. אגב, חשוב להזכיר גם את האוירה החמה והמפרגנת שייחודית לאימג', זה תורם הרבה להצלחה בקורס." מירב כהן, מודיעין עילית.