• ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-7295900
נגישות
 • ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
%D7%9E%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%99+%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%93+%D7%A9%D7%9C+%D7%9E%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%AA+%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%90%D7%92+%D7%9C%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91+%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99.jpg

קורס איור דיגיטלי

רוב המאיירות כבר נוכחו לדעת שהיום, על מנת להשתלב בשוק העבודה, המעסיקים דורשים איור דיגטלי בקבצים ולא איור על גבי נייר. יותר ויותר מאיירות, חדשות כוותיקות, מגיעות אלינו לצורך לימודי איור דיגיטלי כדי להשתדרג ולעבור בביטחון ובהצלחה מאיור ידני לאיור ממוחשב תוך כדי הנאה, חויה ומקצועיות מקסימאלית. קורס איור דיגיטלי והפרסומי במכללת אימאג' מתקיימים במתכונת רחבה ומאתגרת בפנאל מרצות מובילות ומקצועיות, לצד חסות של הוצאת ספרים מוכרת מה שמבטיח לך שתקבלי את התוכנית המובילה והמקצועית ביותר במגזר. קורס ציור דיגיטלי הוא לא רק מעבר לעולם הדיגיטל, כי אם בקורס ברמה סופר מלוטשת, מובילה ומקצועית אשר יוביל אותך ישירות לשוק העבודה.

קורס איור דיגטלי - קריירה בתחום

בוגרות קורס איור דיגיטלי באימג מאיישות כיום משרות מבוקשות באיור דיגיטלי, הן כשכירות והן כעצמאיות ויוכלו לספר לך כיצד הקורס היווה עבורן מקפצה מקצועית של ממש.

"חיפשתי לפתח את כישרון הציור שלי. נתקלתי במודעה של אימג' על קורס לימודי ציור ואיור, שהפנתה אותי למקום שבנה את עצמו מבפנים לפני שמיתג את עצמו מבחוץ. המורות, כל אחת מאיירת בהא הידיעה, הכשירו אותנו לעבודה במגוון טכניקות באיור וציור, המשלבות אומנות ויצירה. במקביל, למדנו איך לאייר בעט ואקום והתחלנו לעבוד עם תוכנות בתחום האיור הדיגיטלי. אני מתרגשת כשאני נזכרת אלו דברים יפים יצאו לי כשהתחלתי לאייר בתוכנות. באמצעות הכלים הרבים, יצאו דברים יותר מרשימים ממה שציירתי ביד. הבונוס הגדול אותו קיבלתי, זו החוויה האישית שהיתה לי במהלך הלימודים. המרצות הנהדרות מסרו את השעורים בצורה כל כך מעניינת, שפשוט התמוגגתי כל שיעור מחדש. הקידום האישי, האווירה המיוחדת שנשבה בשיעור, ההווי בין התלמידות והפרגון מצד המרצות המקצועיות נתנו לי הרבה ביטחון ומעוף. לקראת סיום הקורס, דאג הצוות לי ולתלמידה נוספת מהקבוצה לעבודה בהוצאה בירושלים. היום אני עובדת כמאיירת עבור מכון מאיר, בעיקר למשחקים ולומדות לילדים. קורס איור דיגיטלי באימג' עזר לי לעבוד ולהתפרנס ממה שאני באמת אוהבת- לצייר! תודה רבה על הכל." נעמי גוסליצר, בית"ר.

דוגמאות לעבודות של בוגרות הקורס,
העובדות כיום באיור דיגיטלי במגוון סגנונות:

אביבה כהן, 054-471-8882

רבקה עטרה צינמן, 052-773-7303

שרה ויינטרוב, מאיירת במגזין משפחה:

 

לימודי איור דיגיטלי באימאג' יעניקו לך כלים מעשיים לצד ידע תאורטי רחב, היכרות עם אומנים מגוונים לצד לימודי אפיון דמות, וגישה למקורות השראה וטכניקות מיוחדות אשר יעשירו את היכולות שלך לרמות הישגים חדשים ומפתיעים. בקורס האיור הדיגיטלי באימג', מושם דגש גדול על פיתוח סגנונות איור מיוחדים, בניית סיפור, קומפוזיציה וצביעה נכונה לצד עבודה אמיתית מול לקוחות כבר בזמן הקורס, מה שמקנה לך רמה גבוה, אתגר וסיפוק. תיק העבודות המקצועי הנבנה לאורך הקורס, לצד ההדרכה וההכוונה בסיום הקורס לניהול לקוח, השתלבות במעגל העבודה, תמחור ושיווק עצמי לצד תעודה מקצועית של מכללת אימאג' - מכללה חרדית לנשים מהווים את המתכון המנצח להפוך את כשרון האיור שלך- לפרנסה מכובדת ומתגמלת.

לימודי איור דיגיטלי

אחד היתרונות הבולטים של קורס איור דיגיטלי באימג', הינו הדגש הייחודי על בניית סגנון אישי ואיור ברמה אומנותית גבוה ולא רק שימוש בידע טכנולוגי. השימוש בידע אומנותי, מאפשר למאיירת לתת לאיורים הדיגיטלים מגע אישי אנושי, חיקוי מושלם לעבודת יד, מה שמדרג את העבודות ברמה גבוהה ומבוקשת יותר. היכולת להגיע לאיור שנראה שנעשה ביד, בחומר, על ידי איור ממוחשב, הינו מעלה אומנותית אשר יש לה ביקוש רב בקרב הוצאות לאור המבקשות לתת ללקוחות שלהן מגע יד אישי חם ואותנטי.

דוגמאות לאיורים דיגיטליים של תלמידות אימג' בסגנון ידני:

בקורס נלמד את תוכנות האיור המתקדמות בעולם, פוטושופ ומנגה סטודיו, לצד לימודי תיאוריה נרחבים בהם תרכשי את כל הידע כיצד לאייר ברמה מקצועית ומבוקשת, לצד סטאז' מעשי. בקורס ישנה יחידת קומיקס מיוחדת בה תתנסי באיורי קומיקס למגזיני קומיקס ועוד (בדוגמאות, עבודות של תלמידות שהתפרסמו במגזינים ועיתונים כבר בזמן הלימודים).

פרוייקט איור כפולה לספר ילדים של הסופרת מנוחה פוקס. בתמונות, התלמידות מציגות את העבודות בפני הסופרת:

 

 • קהל יעד: נשים ובחורות בעלות כשרון באיור וציור, ידע מקדים ברישום חופשי - יתרון. ידע בסיסי בהפעלת המחשב.
 • מה לומדים? לימודי איור דיגיטלי בתוכנות מנגה סטודיו ופוטושופ. לימודי תיאוריה של סגנונות באיור דיגיטלי, אפיון דמויות, בניית סטוריבורד, תכנון וניהול פרוייקט. עבודה עם לוח דיגיטלי ושליטה מלאה בתוכנות האיור הדיגיטלי. התנסות מעשית במגוון פרוייקטים כגון איורים למגזינים, ספרים, פרסום ועוד. סטאז' מול הוצאת ספרים כבר במהלך הקורס!
 • מבנה הקורס: פעם בשבוע, קורס בוקר, במשך 35 מפגשים (מתפרס על פני כ-11 חודשים).
 • תעודה: עמידה בדרישות הקורס מקנה לך תעודה מקצועית מטעם מכללת אימג'.
 • תנאי קבלה:ראיון אישי ובדיקת התאמה למקצוע על ידי המכללה.
 • מיקום: רח' קרית המדע 6, הר חוצבים, ירושלים