• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-7295900
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
%D7%94%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D+%D7%95%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%99%D7%9D+%D7%A9%D7%9C+%D7%9E%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%AA+%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%90%D7%92.jpg
מאמרים נוספים

לימודי תעודה לחרדים ודתיים

מחפשת לרכוש מקצוע מבוקש ורווחי בלימודי תעודה לחרדים ודתיים? רוצה ללמוד במקום שהוא בית, מקום שנותן לך מקסימום קידום אישי? מקום שתוכלי להרגיש בו נוח? הגעת למקום הנכון.

כמה פעמים חשבתם להירשם לקורס לימודי תעודה וחששתם שהתכנים והציבור שמגיע ללמוד לא מתאימים לשומרי מצוות? עכשיו זה אפשרי. באמצעות מסלולים מקצועיים ללימודי תעודה לחרדים ודתיים במכללת אימג', תוכלו לרכוש תוך זמן קצר מקצוע מבוקש ורווחי בתחום העיצוב והתקשורת החזותית.

למרות שכיום הביקוש ללימודי תעודה לחרדים עולה, עדיין יש קושי למצוא מסלולים המיועדים ללימודי תעודה לדתיים בלבד. מכללת אימג' היא מכללה דתית חרדית, הנמצאת בלב מרכז ההייטק והמסחר בהר החוצבים בירושלים. אצלנו תוכלו למצוא מגוון קורסים בתחומי העיצוב והתקשורת החזותית, המתאימים לכל אוהבי העיצוב, המעוניינים בלימודי תעודה לחרדים.

כל היתרונות בלימודי תעודה לדתיים

היתרון העיקרי בלימודי תעודה לדתיים, זו האפשרות להרגיש נוח ומשוחרר לבטא את עצמך, מבלי לחשוש מתגובות הנובעות מחוסר הכרות עם עולם המצוות. כאשר בחורה או אישה מחפשות מקום מתאים, המציע מגוון קורסים ולימודי תעודה לדתיות, הן בעצם רוצות לרכוש מקצוע במקום שיאפשר להן להתמקד בלימוד עצמו ולהגיע להישגים גבוהים, ללא בזבוז זמן או כוחות נפשיים על דילמות הקשורות לתכנים לא צנועים, לימוד מעורב, הערות לא מתאימות וכן הלאה. אצלנו במכללת אימג', מאמינים שמסלולי לימודי תעודה לחרדיות, מאפשרים לכל אחת ללמוד במקום בו היא תוכל להיות טבעית ולמצות את הפוטנציאל שלה. כל הקורסים שלנו בנויים לפי לוח השנה העברי, תוך התחשבות במועדי החגים, בחופשות המקובלות בציבור שלנו ובזמנים בהם הציבור לא יכול להגיע כמו ימי הפורים.  

באימג' לימודי תעודה לנשים דתיות זה טבעי

בנוסף, אנו יודעים שכאשר מדובר בלימודים לנשים, יש צורך גם בהבנה למצבים הטבעיים בחיי אישה, כמו חתונה, הריון ולידה. אצלנו במכללת אימג', צוות המרצות מכיר את המצבים האלו ומספק תמיכה והתחשבות במידת הצורך. כמו כן, כאשר לומדים ביחד עם נשים הבאות מרקע דומה לשלכן, אפשר לרכוש חברות בקלות, ולבנות סביבה תומכת שתפרגן ותסייע לכן בהבנת והטמעת החומר, כמו גם בניצול היכולות והכשרונות שלכם לפרוץ קדימה ולהגיע להישגים גבוהים.

יתרון נוסף זו ההכרות שלנו עם העולם הדתי והידיעה שפעמים רבות הלימודים מתקיימים במקביל לניהול משפחה. לכן, הקורסים שלנו בנויים כך שתוכלו לרכוש מקצוע מבוקש תוך פרק זמן סביר יחסית, כשהמתכונת היא יום לימודים אחד מרוכז בשבוע, מה שמאפשר עבודה במקביל. כמו כן, בכל המקצועות שאנו מלמדים, אנו מעודדים את הבוגרות לעסוק במקצוע שרכשו באופן עצמאי, מה שמאפשר להן גמישות גדולה והתאמה הרמונית בין עבודה לבין הבית. במידה ואתם מחפשים הסבה לתחומי העיצוב והתקשורת החזותית, אצלנו תוכלו ללמוד מקצוע חדש ולהמשיך לעבוד במקביל בעבודה הקודמת, עד לסיום הקורס והשתלבות בתחום.

למה עוד כדאי ללמוד לימודי תעודה אצלנו?

אצלנו תמצאו את כל מקצועות העיצוב והתקשורת החזותית, תחת קורת גג אחת. הבחירה שלנו להתמקד בתחום זה, מאפשרת רמת לימוד גבוהה ומעמיקה שלא תמצאו במקום אחר. באמצעות מרצות מהשורה הראשונה, מעבדות חדישות וכיתות לימוד מאובזרות בציוד מתקדם, אנו מציידים את הבוגרות שלנו בכלים מעשיים וידע פרקטי, שילווה אותן בהמשך הדרך. בכל קורס שלנו אנו מקפידים להעמיק בנושאים הקשורים לקורס וגם להעניק ידע בתחומים משיקים. באופן זה התלמידות שלנו יוצאות לשוק העבודה עם הבנה רחבה בתחום ויכולת לימוד מהירה של כלים חדשים ועדכניים. מלבד הלימוד התיאורטי אנו מאמינים בהתנסות מעשית תוך כדי הקורס ובעבודה מול לקוחות אמתיים, כדי שתוכלו לצבור ניסיון מעשי ולצאת עם תיק עבודות ברמה גבוהה, שיהווה כרטיס ביקור איכותי בכל ראיון עבודה.

בין המסלולים שלנו ללימודי תעודה לחרדיות ודתיות, תוכלו למצוא:

אז אם אתם אנשים יצירתיים, אם יש לכם צד אומנותי ויש לכם משיכה לאסתטיקה ולעיצוב, אצלנו תמצאו בית חם ומקצועי, שילמד אתכם כיצד להפוך את הכישרון שלכם לכלי עבודה.

מה עוד חשוב שתדעו? אנו מאמינים שיצירת אווירה מפרגנת ותומכת, מסייעת להגיע להישגים גבוהים. לכן מלבד רמת הלימוד הגבוהה, אנו מספקים ליווי אישי ותרגולים נוספים לכל המעוניינת, כך שלצד הלימוד התיאורטי תוכלי לרכוש ניסיון ובטחון בחומר הלימוד וביישומו. הלימודים אצלנו זו חוויה שתעשיר אותך ותמשיך ללוות אותך עוד הרבה שנים קדימה.

כנסו עוד היום לאתר הבית שלנו http://www.art-graphicdesign.com/ ותוכלו להתרשם ממגוון המסלולים ולקבל מידע מפורט לגבי כל אחד מהקורסים. שיהיה לכם בהצלחה!

 

 

 
חזרה למאמרים