• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 02-5714022
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
%D7%94%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D+%D7%95%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%99%D7%9D+%D7%A9%D7%9C+%D7%9E%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%AA+%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%90%D7%92.jpg
מאמרים נוספים

קורס עיצוב גרפי למתקדמים

קורס עיצוב גרפי למתקדמים באימג' מכשירים אותך לחשוב בגדול. להגיע למומחיות הגדולה ביותר במגזר, כזו שמתחרה בקלות בבתי הספר הגבוהים והמוכרים ביותר לעיצוב ופרסום בארץ. כשאנחנו אומרים "להתחרות במגזר הכללי", אנחנו מתכוונים להכשרה אינטנסיבית, מקיפה ומושקעת, שלא תמצאי באף מקום אחר. זו הסיבה, שבאימג' לא תלמדי "מעט על הרבה" באופן שטחי ו"מלמעלה", כי זו הדרך הבטוחה ביותר לחוסר הצלחה. את תלמדי אך ורק במטרה להפוך למומחית בתחומך ולא פחות מזה! מה שיאפשר לך לעבוד בסיום לימודי עיצוב גרפי מתקדם בכל מקום בו תחפצי. נכון, בלימודי עיצוב גרפי מתקדם את תצטרכי להשקיע. לא נהיה מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר שבך, כי רק ככה בונים מקצוענית וזה בדיוק מה שאת עומדת להיות. אם חשוב לך "היום שאחרי" הלימודים, אם את שאפתנית ולא פחות מכך גם כשרונית, אם את מוכנה לתת את כל מה שיש בך על מנת להיות חלק מנשות מקצוע מובילות ומבוקשות, הצטרפי למסלול לימודי עיצוב גרפי מתקדם באימג'. יחד נשקיע את המקסימום בלימודי העיצוב הגרפי המתקדם שלך!

קורס עיצוב גרפי למתקדמים - שמעת על עוד כזה קורס בארץ? לימודי עיצוב גרפי מתקדם הוא בעצם קורס ייחודי אותו פיתחה חוקרת העיצוב הנודעת נעמי סובול, אשר עבדה בתחום שנים רבות לפני שנכנסה להוראתו, וראתה שהגרפיקאיות בוגרות לימודי עיצוב גרפי, מגיעות למקומות העבודה ברמת מוכנות נמוכה, הן בידע העיצובי והן בעבודה המעשית. לפיכך, החליטה נעמי סובול לעשות מחקר שנמשך מספר שנים, במסגרתו היא פיתחה מסלול של לימודי עיצוב גרפי מתקדם, בו מקבלות התלמידות הכשרה מקיפה מצד אחד, הכוללת נושאים חדשים שבדרך כלל לא נלמדים באקדמיות אך נדרשים מאוד בשוק העבודה. מצד שני, היא הכניסה בלימודי העיצוב הגרפי המתקדם התנסות מעשית רצינית כולל סטאז' מעשי במהלך השנה כולה, כך שבוגרת לימודי עיצוב גרפי מתקדם יוצאת עם נסיון מעשי וביטחון מלא בעבודה, כאילו עבדה כבר שנתיים שלוש במקום עבודה מסודר. כל אלה, מאפשרים לבוגרת להשתלב מיידית ובהצלחה בכל מקום עבודה אליו תגיע.

מה לומדים בלימודי עיצוב גרפי מתקדם

קורס עיצוב גרפי למתקדמים זה ולימודי גרפיקה ממוחשבת, רוכז עבורך מיטב החומר האקדמי של עולם העיצוב, בתוספת נושאים חדשים: סגנונות בעיצוב תוך התאמתם לציבור אליו פונים, שיטות עיצוב גרפי חכמות ומתקדמות, אומנות דיגיטלית, קריאייטיב, עיצוב מודעות פרסום, עיצוב גרפי של אריזות לענף התעשיה והמסחר, יצירת קמפיינים בעיתונות ובמגזינים, איכויות טיפוגרפיות, הפקות דפוס מתקדמות ועוד. 

רק בלימודי עיצוב גרפי מתקדם במכללת אימג' נלמד העיצוב הגרפי במתכונת אקדמית שבונה אותך כמעצבת ב- ה' הידיעה. 

בוגרות לימודי עיצוב גרפי מתקדם באימג' מספרות

קורס עיצוב גרפי למתקדמים

"לאחר שסיימתי בהצלחה את קורס הגרפיקה שעשיתי באזור המרכז, חשבתי שאני יודעת הכל. עד...שהגעתי לראיון העבודה הראשון שלי. הגשתי למנהל את תיק העבודות שלי. הוא דפדף במהירות, והעיף בי מבט מזלזל ואמר:  אה, זה הכל? ואז הלכתי לחפש מה עוד יש לי ללמוד, התעניינתי, חפרתי התקשרתי לכל העולם לברר וגיליתי את מכללת אימג' ואת הקורס המיוחד של לימודי עיצוב גרפי מתקדם. האמת - חששתי. לקראת מה אני הולכת, כמה זמן יארכו הלימודים, כמה יעלה לי הספור, איזו חברה יש שם, ובכלל השקעה כל כך רצינית ומי מבטיח לי בכלל שאעבוד בזה?"

ללמוד עיצוב גרפי בכיף

אם חשוב לך ללמוד בחברה איכותית ובאווירה הולמת, אם חשוב לך להרגיש בסיום לימודיך מלאת ביטחון ובעלת יכולות גבוהות, אם את מוכנה להשקיע על מנת להיות אשת מקצוע מצליחה-  הצטרפי למסלול לימודי עיצוב גרפי מתקדם במכללת אימג'. יחד נהפוך את הכשרון שלך למקצוע מבוקש ומכניס בע"ה!

"עוד לפני שסיימתי את לימודי העיצוב הגרפי המתקדם שלחתי קורות חיים והוזמנתי לראיון עבודה. הפעם הייתי בטוחה בעצמי. ידעתי שאני יודעת הרבה, שיש לי תיק עבודות מרשים ויש לי מה להציע. המראיינת התרשמה מאוד מתיק העבודות, מההבנה העיצובית ומהירידה עד לפרטים הקטנים... מולי התמודדו על המשרה עשרות גרפיקאיות, חלקן בעלות מספר שנות נסיון. לכאורה לא היה לי סיכוי. התברר שתיק העבודות שלי, גבר על הכל וברוך ה' תקבלתי.היום אני עובדת כמעצבת גרפית בפרסום אגס. ממליצה בחום.שווה כל השקעה, גם נסיעות מחוץ לעיר, שהיו חוויה בפני עצמהטובה מילר, אזור המרכז.

"החלטתי דווקא על קורס עיצוב גרפי למתקדמים באימג׳ למרות שאני גרה באזור המרכז, כי העבודות שראיתי שם הדהימו אותי יותר מכל מקום אחר. רציתי מאוד להגיע לרמה כזו. הקסים אותי מאוד גם האוירה הנעימה, המקצועיות ללא פשרות וכמובן נעמי....החלטתי ללכת על זה וזה היה שווה בהחלט, שווה כל שקל!רמת הלימודים הגבוהה והמקצועית, הבנות האיכותיות, המורות המקסימות, היחס וההכוונה האישיים, הפרויקטים ברמה אקדמית ו... תיק העבודות המרשים שכולל עבודות ללקוחות אמת...דרך לימודי עיצוב גרפי מתקדם באימג' נחשפתי לעולם העיצוב במלא מובן המילה. למדתי שם בצורה ברורה ומובנת כללים ויסודות חשובים ולא רק תוכנות. למדתי שם לתכנן את העבודה שלי, לדעת מה אני רוצה לבטא וכיצד, לעבוד בצורה מושכלת ומקצועית."

 

חזרה למדריכים