• ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 02-5714022
נגישות
 • ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
%D7%94%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D+%D7%95%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%99%D7%9D+%D7%A9%D7%9C+%D7%9E%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%AA+%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%90%D7%92.jpg
מאמרים נוספים

לימודי גרפיקה ממוחשבת - לרכוש את שפת העיצוב

כיום קיימת חשיבות גדולה לשפת התקשורת החזותית, המאפשרת ליצור עניין ולעצב גרפית בצורה עדכנית ומקצועית. לימודי גרפיקה ממוחשבת הם שער הכניסה לעולם היצירתי והמרתק של לימודי תקשורת חזותית. עולם הפרסום והמדיה הדיגיטלית הוא הדרך להגיע אל התודעה והשיח הציבורי. 

מהם לימודי גרפיקה ממוחשבת

 • לימודי גרפיקה ממוחשבת הם השם הכולל של קורס גרפיקה ממוחשבת בו לומדים באופן מקיף את התוכנות הגרפיות וכן עיצוב גרפי והבאה לדפוס.
 • לימודים אלה הם שער הכניסה לעולם היצירתי והמרתק של לימודי תקשורת חזותית.
 • לימודי גרפיקה ממוחשבת באימאג מיועדים לנשים ובנות החפצות ללמוד במקצועיות וביסודיות את אחד המקצועות המבוקשים היום - גרפיקה ממוחשבת.
 • תכנית הלימודים משלבת תאוריה, כללים, הדגמה והתנסות מעשית.
 • לימודי גרפיקה ממוחשבת יפתחו את ראשך לחשיבה רחבה ויצירתית ויסגלו לך תפיסה חדשה שתעזור לך ליצור דברים ברמה גבוהה ומפתיעה.

האם חלמת שחודשים ספורים מתחילת לימודי הגרפיקה הממוחשבת תוכלי לעצב מחברות ויומנים, ספרים, אריזות שי, תוויות לבקבוקים ולמוצרי קוסמטיקה, מוצרי קידום מכירות ועוד? אז אנו רוצים להפתיע אותך- זו רק ההתחלה. בהמשך תלמדי לעשות דברים מתקדמים יותר, תרכשי ידע מלא בתוכנות הגרפיות: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין, תלמדי עיצוב גרפי, הבאה לדפוס ותכיני תיק עבודות מקצועי ומרשים.

לימודי גרפיקה ממוחשבת- לרכוש שפה של עיצוב

בשנים האחרונות, אמצעי התקשורת והעיצוב עברו לדבר בשפה אחרת. כיום השפה המדוברת היא דרך המדיה הדיגיטלית. למעשה זוהי שפה שבה השמיים הם הגבול. היכולת הטכנית והטכנולוגית המאפשרת לשחק עם המציאות על פי דמיונם הפרוע של המעצבים הפכה את עולם העיצוב לעולם מרתק, הנותן לבוגרי לימודי גרפיקה ממוחשבת כלים לקחת רעיון ולהכניס בו חיים וצבע באמצעות התוכנות הגרפיות. הייחודיות של תחום העיצוב הגרפי, הוא בכך שהמעצב פונה לכל קהל ולכל מגזר לפי השפה המקובלת והמובנת לו. בצורה זו, ניתן לשבור חסמים ולהשפיע על אנשים הרואים מודעת פרסום, או קוראים פרוספקט, הרבה יותר מאשר אם היינו מנסים לדבר איתם פנים אל פנים. כל זה הופך את התחום של  לימודי גרפיקה הממוחשבת למרחב של אינספור אפשרויות.

תוכנית הלימודים והיצירתיות שבה

בלימודי גרפיקה ממחושבת לומדים לפתח הן את הצדדים הטכניים והן את הצדדים היצירתיים הדרושים כדי שתהיי גרפיקאית מצליחה.

 • מצד הלימוד הטכני, יש להכיר את התוכנות המרכזיות העוסקות בעיצוב ממחושב כגון לימודי פוטושופ, הנותנת יכולות הדמיה ועיצוב.
 • כמו כן, לומדים אילוסטרציה ויצירה בווקטור בקורס אילוסרייטור ועימוד טקסטים בקורס אינדיזיין.
 • חד עם זאת חשוב לא פחות, הוא לימוד והיכרות עם עולם הפרסום והמדיה. תרגול היכולת של חשיבה מחוץ לקופסא. היכרות עם עולם הפרסום המודפס והדיגיטלי ודעת הקהל בחוץ.

לימודי גרפיקה ממוחשבת

דבר שני, קל היה להבחין בניהול המקצועי ושיקול הדעת שליוו כל צעד בלימודי הגרפיקה הממוחשבת. הקידום האישי שלנו היה בראש סדר העדיפויות. המרצות היו מעולות והגישו את החומר בצורה מקצועית ומעניינת. הן הסבירו בסבלנות, שמרו על קצב לימודים נכון וניהלו את הכיתה בצורה מצויינת, מה שנתן לנו חווית לימודים נפלאה. בנוסף להדרכה האישית על ידי המרצות במהלך לימודי הגרפיקה הממוחשבת, נתנו לנו גם תרגול פרטי. יש ממש אפשרות לקחת כל שבוע שיעור פרטי אצל מתרגלת צמודה, מה שעזר מאוד להתקדמותי. עד היום, לא שמעתי על עוד מקום שנותן לתלמידות כל כך הרבה ומכל הלב.

קריירה בתחום הגרפיקה

לימודי גרפיקה ממוחשבת הן פתח לעיסוק בתחומים מגוונים. בתי דפוס, הוצאות לאור, עיתונים ומגזינים- כולם צריכים עיצוב למוצרים שלהם ומחפשים את אלה שהצטיינו בלימודי גרפיקה ממוחשבת. עיתונים ומגזינים נעזרים במעצבים לעצב את העיתון, לעצב מודעות בעיתון ולסדר את המלל הרב שיהיה נעים לקורא. הוצאות לאור צריכים שיעצבו את הכריכות של הספרים ויעמדו את המלל. בתי דפוס צריכים עיצוב גרפי של פרוספקטים, מודעות, חוברות ומוצרים שונים אחרים שהם מדפיסים.

כמו כן בעולם הפרסום, הקופירייטינג והקריאייטיב ישנו צורך גדול באנשים המתמחים בגרפיקה ממוחשבת. עיקר העבודה של משרדי פרסום זה  לעצב מודעות ושלטים מושכים ומשכנעים. כאמור, אפשרויות העבודה ותעסוקה הן רבות. אפשר לעבוד כחלק מצוות במשרדים השונים או שניתן לעבוד כעצמאי ולספק שירותים לאנשים פרטיים או לחברות השונות.
לימודי גרפיקה ממוחשבת היא הדרך לעצב בעידן הממוחשב והדיגיטלי של ימינו.

ניתן להגיע בדרך זו לסגנונות ושילובים עיצוביים בעלי מסרים עמוקים וחכמים. שילוב של גרפיקה ממוחשבת וראש יצירתי ייקח אותך רחוק. אם את חולמת לעצב דברים שונים, להשאיר את חותמך האישי במגוון יצירות גרפיות, הצטרפי ללימודי גרפיקה ממוחשבת במכללת אימג' ותגשימי חלום. כאן תקבלי את כל הכלים הן בתוכנות הגרפיות והן בעיצוב והבאה לדפוס כדי להיות גרפיקאית מקצועית.

המרצים בקורס גרפיקה באימאג'

לאורך הקורס היו לנו מרצים אורחים שהוזמנו להעשיר את לימודי הגרפיקה הממוחשבת ולפתוח לנו אופקים. כמה מהמרצים נסחפו תוך שיח ספונטני למילות שבח לאימג'. הם ציינו את המקצועיות שבה בנוי ומנוהל הקורס, דיברו על הקו חסר הפשרות שמנחה כל בחירה וצעד ושיבחו גם את האווירה הביתית שמעניקה לתלמידות כח והשראה. אחד המרצים, סופרוויזר באחד ממשרדי הפרסום הגדולים, אמר שלדעתו באימג הגיעו לרמה הגבוהה ביותר בלימודי גרפיקה ממוחשבת בארץ. אני חושבת שמי שבאה לאימאג מבינה זאת מיד.

לימודי גרפיקה ממוחשבת במקום שהוא בית. חוץ מהפן המקצועי של לימודי הגרפיקה הממוחשבת, נהניתי גם מהאווירה הטובה והמשפחתית והחברות המפרגנות. היה פשוט כיף להגיע כל שבוע ולפעמים ממש חיכיתי לשיעור הבא. שלא לדבר על הארוחות המשותפות עם החברות ועוד פעילויות שנתנו לכולנו הרבה כח וחשק להתקדם ולהצליח יותר בלימודים. כשהגעתי לאימג הרגשתי ממש כמו שמרגישים כשבאים הביתה.

למה כדאי להשקיע בלימודי הגרפיקה הממוחשבת?

"אם הייתי יודעת היום כמה כל עבודת בית תקדם אותי, הייתי משקיעה אפילו יותר. כי היום - שנה אחרי - אני קוטפת את הפירות. פתחתי סטודיו עצמאי ואני מלאה בעבודה ב"ה.  ברור לי שחלק מההצלחה שלי בלימודי גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי, היא העובדה שהשקעתי הרבה בתרגול החומר ויישומו ועשיתי עבודות יפות שהראו לי שאני מסוגלת, שנתנו לי ביטחון עצמי שכה היה חסר לי לפני לימודי הגרפיקה הממוחשבת."

"הגעתי לאימג' אחרי שהשתתפתי בלימודי גרפיקה ממוחשבת של בי"ס אחר לעיצוב, שהבטיח הרבה הבטחות אך בפועל יצאתי ממנו בלי התקדמות משמעותית במקצוע. בלית ברירה, ניסיתי ללמוד את התוכנות באופן עצמאי ובשעורים פרטיים. אבל הרגשתי שזו לא הדרך להפוך למקצועית, הבנתי שהנכון הוא לפנות ללימודי גרפיקה מסודרים. כשהגעתי לאימג מיד הבנתי שזה משהו אחר. דבר ראשון שהרגשתי זה את היחס האישי, האכפתיות ויחד עם זה מקצועיות עד הסוף".

"אין מה להשוות את מה שיש לי להציע היום כעצמאית למה שהייתי לפני לימודי הגרפיקה הממוחשבת במכללת אימג''- ממש שמיים וארץ. היום העבודה שלי קפצה משמעותית לרמה מקצועית גבוהה. גם העבודה שלי מהירה ויעילה. אני מעיזה לקחת עבודות שפעם היו נראות לי גדולות עלי בכמה מידות. יצאתי עם יותר בטחון ויכולת, ותוך כמה חודשים כבר כיסיתי את ההוצאה על הקורס. ממליצה בחום בצירוף טיפ חשוב - תשקיעו כמה שיותר. זה משתלם ובגדול!" נ.ר, בעלת סטודיו לעיצוב גרפי 

מכללת אימאג' ללימודי גרפיקה ממוחשבת הוא בית שטוב לגדול בו. מלבד מקצועיות ללא פשרות, הלימודים הם באווירה מגובשת ומפרגנת מה שנותן לך את כל הכלים כדי להגיע גבוה ולהצליח.

חזרה למדריכים