• ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-7295900
נגישות
 • ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
%D7%94%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D+%D7%95%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%99%D7%9D+%D7%A9%D7%9C+%D7%9E%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%AA+%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%90%D7%92.jpg
מאמרים נוספים

לימודי גרפיקה ממוחשבת - לרכוש את שפת העיצוב

לימודי גרפיקה הוא אחד התחומים החמים היום ונותנים כלים מעשיים לפרנסה ברווח. כיום קיימת חשיבות גדולה לשפת התקשורת החזותית, המאפשרת ליצור עניין ולעצב גרפית בצורה עדכנית ומקצועית. בתחום מרתק זה, תוכלי לתת דרור ליצירתיות שבך ולמצוא עבודה שיש בה סיפוק והנאה. 

קצת על לימודי גרפיקה ממוחשבת

 • לימודי גרפיקה ממוחשבת הם השם הכולל של קורס גרפיקה ממוחשבת בו לומדים באופן מקיף את התוכנות הגרפיות וכן יסודות עיצוב גרפי והבאה לדפוס.
 • לימודי גרפיקה ממוחשבת מיועדים לנשים ובנות החפצות ללמוד במקצועיות וביסודיות את תחום הגרפיקה ולעבוד בתחום מגוון ומהנה. 
 • תכנית הלימודים משלבת תאוריה, כללים, הדגמה והתנסות מעשית.
 • לימודי גרפיקה ממוחשבת יפתחו את ראשך לחשיבה רחבה ויצירתית ויסגלו לך תפיסה חדשה שתעזור לך ליצור דברים ברמה גבוהה 
 • מצד הלימוד הטכני, לומדים להכיר את התוכנות המרכזיות העוסקות בעיצוב ממחושב כגון קורס פוטושופ, הנותנת יכולות הדמיה, חיתוך ומיזוג תמונות ומגוון ענק של אפשרויות עיצוב גרפי.
 • כמו כן, לומדים אילוסטרציה ויצירה בווקטור בקורס אילוסרייטור ועימוד טקסטים בקורס אינדיזיין.
 • בקורס עושים היכרות עם עולם הפרסום והמדיה המודפסת והדיגיטלית ולומדים לפתח יכולת של חשיבה מחוץ לקופסא. בנוסף, לומדים הבאה לדפוס לפרינט ולדיגיטל.
 • לימודי גרפיקה ממוחשבת באימג מיועדים לנשים ובנות החפצות ללמוד במקצועיות וביסודיות את אחד המקצועות המבוקשים היום באווירה נעימה ומפרגנת.

 לימודי גרפיקה ממוחשבת- לרכוש שפה של עיצוב

בשנים האחרונות, אמצעי התקשורת והעיצוב עברו לדבר בשפה אחרת. כיום השפה המדוברת היא דרך המדיה הדיגיטלית. למעשה זוהי שפה שבה השמיים הם הגבול. היכולת הטכנית והטכנולוגית המאפשרת לשחק עם המציאות על פי דמיונם הפרוע של המעצבים הפכה את עולם העיצוב לעולם מרתק, הנותן לבוגרי לימודי גרפיקה ממוחשבת כלים לקחת רעיון ולהכניס בו חיים וצבע באמצעות התוכנות הגרפיות. הייחודיות של תחום העיצוב הגרפי, הוא בכך שהמעצב פונה לכל קהל ולכל מגזר לפי השפה המקובלת והמובנת לו. בצורה זו, ניתן לשבור חסמים ולהשפיע על אנשים הרואים מודעת פרסום, או קוראים פרוספקט, הרבה יותר מאשר אם היינו מנסים לדבר איתם פנים אל פנים. כל זה הופך את התחום של לימודי גרפיקה הממוחשבת למרחב של אינספור אפשרויות.

קריירה בתחום הגרפיקה

לימודי גרפיקה ממוחשבת הן פתח לעיסוק בתחומים מגוונים. בתי דפוס, הוצאות לאור, עיתונים ומגזינים- כולם צריכים עיצוב למוצרים שלהם ומחפשים את אלה שהצטיינו בלימודי גרפיקה ממוחשבת. עיתונים ומגזינים נעזרים במעצבים לעצב את העיתון, לעצב מודעות בעיתון ולסדר את המלל הרב שיהיה נעים לקורא. הוצאות לאור צריכים שיעצבו את הכריכות של הספרים ויעמדו את המלל. בתי דפוס צריכים עיצוב גרפי של פרוספקטים, מודעות, חוברות ומוצרים שונים אחרים שהם מדפיסים.

לימודי גרפיקה ממוחשבת

כמו כן בעולם הפרסום, הקופירייטינג והקריאייטיב ישנו צורך גדול באנשים המתמחים בגרפיקה ממוחשבת. עיקר העבודה של משרדי פרסום זה  לעצב מודעות ושלטים מושכים ומשכנעים. כאמור, אפשרויות העבודה ותעסוקה הן רבות. אפשר לעבוד כחלק מצוות במשרדים השונים או שניתן לעבוד כעצמאי ולספק שירותים לאנשים פרטיים או לחברות השונות.

לימודי גרפיקה ממוחשבת היא הדרך לעצב בעידן הממוחשב והדיגיטלי של ימינו.

שילוב של גרפיקה ממוחשבת וראש יצירתי ייקח אותך רחוק. ניתן להגיע בדרך זו לסגנונות ושילובים עיצוביים בעלי מסרים עמוקים וחכמים. אם את חולמת לעצב דברים שונים, להשאיר את חותמך האישי במגוון יצירות גרפיות, הצטרפי ללימודי גרפיקה ממוחשבת במכללת אימג' ותגשימי חלום. כאן תקבלי את כל הכלים הן בתוכנות הגרפיות והן בעיצוב והבאה לדפוס כדי להיות גרפיקאית מקצועית.

לימודי גרפיקה מומלצים במכללת אימג'

אם את רוצה לרכוש מקצוע מבוקש מבלי להתפשר על האווירה התורנית והרמה המקצועית, מכללת אימג' תתאים לך. לימודים עם נשים בלבד יוצרים דינימיקה חיובית שאין במקומות אחרים מה שתורם רבות להצלחתך האישית. בכיתה יש אווירה של אחווה ופרגון וכל תשומת הלב מופנת להתרכז ולהבין היטב את החומר הנלמד. בתחום של גרפיקה בו יוצרים כל הזמן, אלה יתרונות גדולים וזו אחת הסיבות שתלמידות אימג' מגיעות להישגים גבוהים ומצליחות להשתלב היטב בשוק העבודה.

תלמידות לימודי גרפיקה מספרות על הקורס ומה שאחרי....

"הגעתי לאימג' אחרי שהשתתפתי בלימודי גרפיקה ממוחשבת של בי"ס אחר לעיצוב, שהבטיח הרבה הבטחות אך בפועל יצאתי ממנו שליטה טובה בחומר. בלית ברירה, ניסיתי להשלים את הפערים באופן עצמאי ובשעורים פרטיים. אבל הרגשתי שזו לא הדרך להפוך למקצועית, הבנתי שהנכון הוא לפנות ללימודי גרפיקה מסודרים, אך הפעם לחפש היטב אחר מקום מקצועי באמת. כשהגעתי לאימג מיד הבנתי שזה משהו אחר. דבר ראשון שהרגשתי זה את היחס האישי והאכפתיות. כמו כן, התפעלתי מהתוצאות הגבוהות שראיתי בעבודות של תלמידות המכללה.
לימודי גרפיקה במכללת אימג' זה משהו אחר
דבר שני, קל היה להבחין בניהול המקצועי ושיקול הדעת שליוו כל צעד בלימודי הגרפיקה הממוחשבת. הקידום האישי שלנו היה בראש סדר העדיפויות. המרצות היו מעולות והגישו את החומר בצורה מקצועית ומעניינת. הן הסבירו בסבלנות, שמרו על קצב לימודים נכון וניהלו את הכיתה בצורה מצויינת, מה שנתן לנו חווית לימודים נפלאה. בנוסף להדרכה האישית על ידי המרצות במהלך הלימודים, נתנו לנו גם תרגול פרטי. יש ממש אפשרות לקחת כל שבוע שיעור פרטי אצל מתרגלת צמודה, מה שעזר מאוד להתקדמותי.

מה אמרו המרצים על לימודי גרפיקה ממוחשבת באימג'?

לאורך הקורס היו לנו מרצים אורחים שהוזמנו להעשיר את לימודי הגרפיקה ולהרחיב לנו אופקים. כמה מהמרצים נסחפו תוך שיח ספונטני למילות שבח לאימג'. הם ציינו את המקצועיות שבה מנוהלים לימודי הגרפיקה, דיברו על הקו חסר הפשרות שמנחה כל בחירה וצעד ושיבחו גם את האווירה הביתית שמעניקה לתלמידות כח והשראה. אחד המרצים, סופרוויזר באחד ממשרדי הפרסום הגדולים, אמר שלדעתו באימג' הגיעו לרמה הגבוהה ביותר בלימודי גרפיקה ממוחשבת בארץ. אני חושבת שמי שבאה לאימג', ורואה את תערוכת העבודות על הקירות- מבינה זאת מיד.

לימודי גרפיקה ממוחשבת במקום שהוא בית

חוץ מהפן המקצועי של לימודי הגרפיקה הממוחשבת, נהניתי גם מהאווירה הטובה והמשפחתית והחברות המפרגנות. היה פשוט כיף להגיע כל שבוע ולפעמים ממש חיכיתי לשיעור הבא. שלא לדבר על הארוחות המשותפות עם החברות וההווי של ביחד שנתנו לכולנו הרבה כח וחשק להתקדם ולהצליח יותר בלימודים.

אם הייתי יודעת היום כמה כל עבודת בית תקדם אותי, הייתי משקיעה אפילו יותר. כי היום - שנה אחרי - אני קוטפת את הפירות. אני עובדת בעיתון מצליח וגם עושה עבודות עבור לקוחות פרטיים. ברור לי שחלק מההצלחה שלי בלימודי הגרפיקה הממוחשבת היא העובדה שהשקעתי הרבה בתרגול החומר ועשיתי עבודות יפות שהראו לי שאני מסוגלת, שנתנו לי ביטחון עצמי שכה היה חסר לי לפני הלימודים. יחד עם הליווי והעידוד מהמורות המקסימות, יצאתי עם יותר בטחון, יותר יכולות  ותוך כמה חודשים כבר כיסיתי את ההוצאה על הקורס. ממליצה בחום."
דבורה גליס, בית שמש

רוצה לדעת אם לימודי גרפיקה ממוחשבת מתאימים לך? היכן עובדות הבוגרות? מה היום והשעות של הקורס?לקבלת כל הפרטים על לימודי גרפיקה ממוחשבת, ישירות לתיבת המייל שלך, מלאי פרטייך בדף צור קשר.

רוצה לקרוא על החלק המתקדם של התחום וכמה רחוק אפשר להגיע איתו? קראי על קורס עיצוב גרפי או על קורס הדגל שלנו- קורס עיצוב גרפי מתקדם ותוכלי להגיע לשורה הראשונה של המעצבות הגרפיות בארץ. את מוזמנת להצטרף לקורסים המובילים של מכללת אימג', לממש את הכישרון והפוטנציאל האישי שלך ולרכוש מקצוע מאתגר ומכניס.

חזרה למאמרים